۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

آموزش: از قابلیت انتقال عکس‌ها و ویدئوهای فیس‌بوک به Google Photos استفاده کنید!

ایتنا - اگر شما گنجینه‌ای از خاطرات ارزشمند را در حساب فیس‌بوکتان دارید و می‌خواهید آنها را به جایی دیگر انتقال دهید اکنون فرصتی بزرگ برایتان فراهم آمده است.
آموزش: از قابلیت انتقال عکس‌ها و ویدئوهای فیس‌بوک به Google Photos استفاده کنید!
اگر شما گنجینه‌ای از خاطرات ارزشمند را در حساب فیس‌بوکتان دارید و می‌خواهید آنها را به جایی دیگر انتقال دهید اکنون فرصتی بزرگ برایتان فراهم آمده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از مشبل، فیس‌بوک در بلاگ خبری خود اعلام کرد که یک ابزار انتقال دیتا، که به تدریج از ماه دسامبر در حال اجرائی کردن بود، اکنون در ایالات متحده و کانادا آماده استفاده شده است. به بیانی ساده این راهی برای انتقال همه عکس‌ها و ویدئوهای شما در فیس‌بوک به گوگل فوتوز است.
 
به عبارت دیگر، اگر می‌خواستید از دست فیس‌بوک خلاص شوید و در عین حال خاطرات گران‌بهایتان را از دست ندهید این راهی برای حفظ آنهاست.
  


این فرایند بسیار ساده است: به تنظیمات حسابتان در فیس‌بوک بروید و روی Your Facebook Information در سمت چپ صفحه کلیک کنید. طبیعتا آنجا گزینه‌ای برای انتقال نسخه‌هایی از عکس‌ها و ویدئوهایتان به یک منبع خارجی خواهید دید. پسورد فیس‌بوکتان را وارد نموده و سپس یک مقصد را انتخاب کنید، که در حال حاضر فقط گوگل است.
 
با این حال این بدان معنا نیست که تصور شود قرار است شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت هم به کاربران فیس‌بوک اجازه انتقال عکس‌هایشان به سرویس‌های ابری مربوطه‌شان را بدهند. به هر حال در حال حاضر گوگل تنها گزینه موجود است، و روشن است که برای این کار لازم خواهد بود که اکانتتان در گوگل را به فیس‌بوک وصل کنید.  
 
کد مطلب: 60847
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است