۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۷

تلاش تسلا برای تبدیل‌ شدن به تأمین ‌کننده انرژی انگلستان

ایتنا- گزارش‌های به‌دست‌آمده خبر از آن می‌دهند که کمپانی تسلا متقاضی دریافت مجوز برای تأمین انرژی در انگلستان شده است.
تلاش تسلا برای تبدیل‌ شدن به تأمین ‌کننده انرژی انگلستان
گزارش‌های به‌دست‌آمده خبر از آن می‌دهند که کمپانی تسلا متقاضی دریافت مجوز برای تأمین انرژی در انگلستان شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از engadget به‌این‌ترتیب این کمپانی ممکن است فناوری باتری‌های لیتیوم یونی PowerPack خود را به بریتانیا بیاورد. همچنین ممکن است از این طریق پلتفرمی به نام Autobidder را به این کشور معرفی کند که این امکان را برای تأمین‌کنندگان انرژی تجدید پذیر فراهم می‌کند تا بتوانند انرژی تجمیع و سپس تجارت انرژی بپردازند.
 
این شرکت هنوز هیچ برنامه‌ای برای استفاده گسترده از PowerPacks در انگلستان اعلام نکرده است اما استفاده از فناوری شبکه لیتیوم یون برای این ناحیه منطقی به نظر می‌رسد. بریتانیا بیشتر انرژی خود (40 درصد) را از منابع تجدید پذیر ازجمله باد و خورشید تولید می‌کند.
 
 
 
 فناوری باتری می‌تواند در رفع شکاف‌های تولید در روزهای بدون باد یا ابری کمک کرده و موجب کاهش آلودگی و پایین آمدن هزینه‌های مصرف‌کنندگان شود. تسلا پیش‌ازاین نیز تجربه نصب این باتری‌ها در انگلستان ازجمله در جنوب ولز را داشته است اما مقیاس آن به‌هیچ‌عنوان با تجهیزات این شرکت در استرالیا قابل قیاس نیست.
 
تسلا همچنین در نظر دارد تا پلتفرم جدیدی به نام Autobidder  را در این کشور مستقر کند. این پلتفرم برای بهینه‌سازی صنایع برقی نظیر باتری‌ها، نیروگاه‌های تولید و زیرساخت‌های توزیع از فناوری یادگیری ماشینی تسلا و پلتفرم ابری آن استفاده می‌کند. بنابر ادعاهای تسلا، این پلتفرم می‌توانید بلافاصله پس از راه‌اندازی سوددهی داشته باشد.
 
این شرکت همچنین ممکن است  به استقرار فناوری شبکه خودرو در مقیاس بزرگ‌تر علاقه‌مند باشد. این کمپانی اخیراً با کمپانی Octopus  در انگلستان برای ارائه تعرفه برق ارزان‌تر به دارندگان محصولات تسلا که از پنل‌های خورشیدی، Powerwall یا هردو استفاده می‌کنند، همکاری کرده است.
 
کد مطلب: 60826
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام