۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴

تحویل سیم‌کارت‌های سرپرستان خانوار توسط پست

ایتنا -مدیر عامل شرکت ملی پست با اشاره به توزیع سیم‌کارت‌های سرپرستان خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی گفت: سیم‌کارت‌های ثبت نامی سرپرستان خانوار از طریق شرکت ملی پست توزیع می‌شود.
تحویل سیم‌کارت‌های سرپرستان خانوار توسط پست

مدیر عامل شرکت ملی پست با اشاره به توزیع سیم‌کارت‌های سرپرستان خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی گفت: سیم‌کارت‌های ثبت نامی سرپرستان خانوار از طریق شرکت ملی پست توزیع می‌شود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، حسین نعمتی - رییس هیئت مدیره و مدیر عامل پست - با اشاره به ارایه سیم‌کارت‌های سرپرستان خانوار اظهار کرد: پس از اعلام دولت، مبنی بر لزوم ارسال پیامک به کد ۶۳۶۹ از سیم‌کارتی که به نام سرپرست خانوار است برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی، تعداد زیادی از متقاضیانی که فاقد این شرط بودند به دفاتر مربوطه برای دریافت سیم‌کارت مراجعه کردند. 

وی افزود: برهمین اساس اپراتورهای تلفن همراه نسبت به تخصیص سیم‌کارت رایگان به این دسته از هموطنان اقدام کردند، بنابراین در روزهای نخست طرح مذکور، تعداد زیادی از این افراد با مراجعه حضوری در دفاتر و نمایندگی‌های اپراتورها ضمن به مخاطره انداختن سلامت خود، زمینه افزایش انتشار این ویروس را فراهم کردند.

بنا بر اعلام شرکت پست، نعمتی خاطرنشان کرد: در همین رابطه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رویه یاد شده را اصلاح کرد و پیشگیری از ثبت‌نام و دریافت حضوری سیم کارت را مورد تاکید قرار داد.

مدیرعامل شرکت پست با بیان اینکه این شرکت همواره در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در عرصه‌های مختلف حضور فعال داشته و نقش موثری در شرایط مختلف بحرانی کشور مانند سیل، زلزله و غیره ایفا کرده است تصریح کرد: در این شرایط خطیر نیز به‌رغم دشواری‌های موجود، ضمن همکاری با اپراتورهای فعال در حوزه تلفن همراه کشور، با ارسال این سیم‌کارت‌ها به نشانی سرپرستان خانوار گامی سترگ در مسیر استمرار فاصله‌گذاری هوشمند و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا برداشته است.

نعمتی یادآور شد: با این تسهیل ایجاد شده برای هموطنان، سرپرستان خانوار، به سامانه‌های تحت وب اپراتورهای تلفن همراه مراجعه و پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز از جمله نشانی دقیق پستی و کد پستی محل سکونت، سیم‌کارت به نام وی صادر و پس از تحویل پاکت محتوی سیم‌کارت به پست، این مرسولات در اسرع وقت درب منازل سرپرستان خانوار تحویل می‌شود.
کد مطلب: 60664
برچسب ها: سیم کارت
نام شما
آدرس ايميل شما


M
feedback
Denmark
به دنبال بالاگرفتن مجادلات وزارت ارتباطات و صداوسیما بر سر فرکانس‌های ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز، به یکباره چندین فرستنده تلویزیونی در فرکانس‌های بالای ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز در سیستم دیجیتال تهران و شهرهای مختلف از جمله مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، کرمانشاه، اراک، یزد و خرم‌آباد از سوی صداوسیما روشن شد!
بیشتر این فرستنده‌ها برنامه‌های شبکه‌های بسته سوم را به صورت تکراری پخش می‌کنند...
صداوسیما میلی ول این این باند های خالی نیست و معلوم نیست هدفش از این خیمه شب بازی چیه؟!
مردم چند سال تاوان انحصار ۳جی رایتل رو دادند حالا نوبت صداوسیما هست؟!
feedback
Argentina
جالب اینجاست صداوسیما قرارداد و تفاهم نامه واگذاری این فرکانس ها رو سال ها قبل امضا کرده اما الان داره زیرش میزنه!!! جهرمی میدونست یکی مثل مینا مهرنوش نذاشت مدیر عامل رایتل بشه چون این زن مهره ی صداوسیما و باشگاه خبرنگاران جوان هست و الان چندین ماه یک شو استعدادیابی چرت و بی محتوا رو داره پخش می کنه! چند روز پیش این مهرنوش به مصاحبه با YJC کرد اصلا هیچگونه تخصصی در زمینه IT و مخابرات نداشت و مثل خاله زنک ها غیبت جهرمی می کرد! کامنت های من اونجا هم هست، به باشگاه خبرنگاران گفتم این کیه باهاش مصاحبه کردی؟؟ برید بایک فرد متخصص مثل بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل کنید که قبل از این سه سال در صنایع ارتباطات و صاایران وخیلی جاهای دیگه سابقه داره مصاحبه کنید، خلاصه هیچی YJC مثل همیشه به سانسور متوسل شد
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام