۰
plusresetminus
جمعه ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

آموزش: اشتراک رمز وای.فای دستگاه‌‌های اندرویدی با سایر همراه‌‌های هوشمند

ایتنا- کاربران اندروید 10 می‌توانند پسورد وای‌فای را بین دستگاه‌ها با استفاده از کد QR به اشتراک بگذارند و در ادامه نحوه انجام این فرایند آموزش داده شده است.
آموزش:  اشتراک رمز وای.فای دستگاه‌‌های اندرویدی با سایر همراه‌‌های هوشمند
کاربران اندروید 10 می‌توانند پسورد وای‌فای را بین دستگاه‌ها با استفاده از کد QR به اشتراک بگذارند و در ادامه نحوه انجام این فرایند آموزش داده شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  howtogeek، اگر شما هم از کاربران اندروید 10 هستید می‌توانید در صورت تمایل پسورد وای‌فای خود را از طریق کد QR  با فرد موردنظرتان به اشتراک بگذارید. تنها کاری که دریافت‌کنندگان باید انجام بدهند این است که نرم‌افزار دوربین همراه هوشمند خود را فعال کرده و سپس با اسکن این کد به وای‌فای متصل بشوند.
 
برای انجام این کار شما در ابتدا می‌بایست به منوی تنظیمات تلفن همراه مجهز به اندروید 10 خود بروید. سپس به بخش « Connections » یا « Network & Internet » با هر گزینه مشابه دیگری بروید. اسم این منو ممکن است بر اساس تولیدکننده دستگاه اندروید شما متفاوت باشد.
 
 

بعد از پیدا کردن این گزینه و ورود به آن، از قسمت بالای منو گزینه « Wi-Fi » را انتخاب کرده و سپس به بخش تنظیمات وای‌فای وارد شوید. مطمئن شوید که به شبکه‌ای که قصد به اشتراک گذاشتن آن با دیگران را دارید متصل شده‌اید و سپس با این شبکه یا آیکون چرخ‌دنده مرتبط را انتخاب کنید.
 
روی آیکون منوی Network's Advanced Settings کلیک کنید و وارد این بخش بشوید. پس‌ازآن دکمه « QR Code » یا « Share » را لمس کنید. البته این اسم هم ممکن است در تلفن‌های همراه مختلف متفاوت باشد اما درهرصورت دکمه مرتبط با آیکون کد QR را لمس کنید.
 
در این مرحله احتمال دارد که از شما خواسته شود که پسورد، پین کد، الگو یا اثرانگشت خود را که برای قفل‌گشایی از آن استفاده می‌کردید وارد کنید و پس‌ از انجام این کار کد QR برای شما نمایش داده می‌شود. از فرد دریافت‌کننده بخواهید که نرم‌افزار دوربین تلفن همراه خود را بازکرده و کد یاد شده را اسکن کند. سپس پیامی برای او نمایش داده می‌شود و از او درباره اتصال به شبکه وای‌فای سوال می‌کند.
 
کد مطلب: 60594
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام