۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰

بیل گیتس: زندگی انسان‌ها در دوران قرنطینه به ‌زودی آسان‌تر خواهد شد

ایتنا- بیل گیتس به‌تازگی در شبکه تلویزیونی CNBC در رابطه با مبارزه با ویروس کرونا صحبت کرد. او به‌عنوان شخصی که بنیان خیریه‌اش اکنون سال‌هاست که برای مقابله با تهدیدات بیماری‌های همه‌گیر تلاش می‌کند، سعی کرد که شرایط کنونی را به‌خوبی برای افراد تشریح کند.
بیل گیتس: زندگی انسان‌ها در دوران قرنطینه به ‌زودی آسان‌تر خواهد شد
بیل گیتس به‌تازگی در شبکه تلویزیونی CNBC در رابطه با مبارزه با ویروس کرونا صحبت کرد. او به‌عنوان شخصی که بنیان خیریه‌اش اکنون سال‌هاست که برای مقابله با تهدیدات بیماری‌های همه‌گیر تلاش می‌کند، سعی کرد که شرایط کنونی را به‌خوبی برای افراد تشریح کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  cnet، بیل گیتس به‌عنوان بنیان‌گذار مایکروسافت به CNBC اظهار کرد:« ویروس کرونا بسیار کشنده و سرعت انتقال آن بسیار زیاد است. این همان کابوسی است که از مدت‌ها پیش درباره‌اش صحبت کرده‌ام.»
 
گیتس که از هفته گذشته خواهان قرنطینه کامل آمریکا شد افزود که برای مبارزه با خطر ویروس کرونا در طی ماه‌ها و هفته‌های آینده باید اقدامات بیشتری انجام شود. او در این رابطه توضیح داد:« متأسفانه ایالات‌متحده به‌صورت یکنواخت قرنطینه نشده است پس افزایش نمایی زیادی را در اجتماعات مختلف مشاهده خواهید کرد. همچنین اگرچه شمار افراد تست گرفته شده رو به افزایش است اما سیستم اولویت‌بندی‌ای وجود ندارد. این مشکل باید حل شود.»
 
 بیل گیتس: زندگی انسان‌ها در دوران قرنطینه به ‌زودی آسان‌تر خواهد شد
 
بااین‌حال گیتس می‌گوید باوجود تمامی این چالش‌ها راهی به سمت بازگشت به زندگی عادی مشاهده می‌کند. او در این رابطه اظهار کرد:« اگر در سطح کشور متحد شویم، اگر سطح انطباق بالا باشد و اگر آزمایش‌ها از قبیل نوآوری‌هایی مانند self-swab که سازمان ما به آن  رسیده است در ماه ژوئن مستقر شوند می‌توانیم اوایل ماه ژوئن دوباره تا حدی آغاز به کار را آغاز کنیم.»
 
او در رابطه با چگونگی این آغاز به کار توضیح داد که این روند به مشاهدات ما از کشورهای دیگری بستگی دارد که رویکرد خودشان را برای مقابله با این فاجعه داشته‌اند. او در رابطه با درخواست‌ها برای بازگشایی اقتصاد در پی ترس از این‌که این روش درمانی فعلی ممکن است از خود بیماری بدتر باشد می‌گوید همه باید آماده باشند تا روند فعلی را برای آینده قابل پیش‌بینی ادامه دهند.
 
او در این رابطه گفت:« هیچ‌کس نباید فکر کند که دولت می‌تواند چوب جادویش را تکان بدهد و به‌یک‌باره اقتصاد به حالت قبلش بازگردد. این امر تنها در صورت استفاده از یک درمان معجزه‌آسا با نرخ بهبود 95 درصد یا استفاده گسترده از واکسن ممکن است.»
 
کد مطلب: 60565
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است