۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

شیوع کرونا دانلود بازی‌های موبایلی را افزایش داد!

ایتنا - در اوج بحران کرونا، استفاده از اینترنت و بازی‌های موبایلی موجب افزایش ناگهانی دانلود اپلیکیشن‌های موبایلی در هر دو پلتفرم گوگل پلی استور و اپ استور اپل شده است.  
شیوع کرونا دانلود بازی‌های موبایلی را افزایش داد!

کارشناسان به تازگی اعلام کردند که میزان دانلود بازی‌های موبایلی در جهان تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا و خانه نشینی شهروندان در ماه گذشته میلادی ۳۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری شرکت تحقیقاتی POKKT به تازگی با بررسی آمار و داده های موجود اعلام کرده اند که میزان دانلود بازی های موبایلی در جهان در ماه گذشته میلادی یعنی مارس ۲۰۲۰، با یک رشد و افزایش چشمگیر ۳۹ درصدی مواجه شده است.

بر اساس گزارش بیزینس اینسایدر، همزمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا بسیاری از دولت‌های جهان با اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه و همچنین وضع محدودیت‌های جدی و سخت گیرانه برای تردد شهروندان از آنها خواستند تا مکان در خانه بمانند و کار و فعالیت‌های شغلی خود را نیز به صورت دورکاری و اینترنتی از منزل خود انجام دهند تا بدین ترتیب زنجیره انتقال و انتشار این ویروس که تاکنون موجب ابتلای بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان شده و جان بالغ بر ۸۸ هزار نفر را گرفته، قطع شود.

با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، موزه و سینما و کنسرت و تمامی اماکن عمومی در شهرهای مختلف جهان، بدیهی است که سرگرمی افرادی که مجبورند برای مدت طولانی در منزل بمانند، اینترنت و اپلیکیشن، بازی و برنامه های آنلاینی است که می‌توانند با بهره‌مندی و استفاده از آن بر روی گوشی هوشمند، رایانه و تلویزیون، اوقات فراغت خود را در مدت زمان اوج بحران گسترش ویروس کرونا سپری کنند.  همین امر موجب افزایش ناگهانی دانلود و استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی در هر دو پلتفرم گوگل پلی استور و اپ استور اپل شده است.  
کد مطلب: 60521
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است