۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

کرونا برنامه‌های سامسونگ را به تعویق انداخت

ایتنا - سامسونگ اعلام کرده که قصد دارد تولید انبوه تراشه‌های ۳ نانومتری (3nm chips) خود را که قرار بود از سال آینده یعنی ۲۰۲۱ میلادی کلید زده شود، به سال بعد از آن یعنی ۲۰۲۲ میلادی به تعویق خواهد انداخت.
کرونا برنامه‌های سامسونگ را به تعویق انداخت

سامسونگ اعلام کرد که تحت تاثیر شروع گسترده ویروس کرونا تولید انبوه تراشه‌های ۳ نانومتری خود را به سال ۲۰۲۲ میلادی به تعویق خواهد انداخت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، غول‌های تکنولوژی و شرکت‌های تولید کننده موبایل تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان، مجبور شدند که فروشگاه‌ها و کارخانه‌های خود را تعطیل و خطوط تولید و فعالیت‌های آنها را متوقف کنند.

حالا بر اساس گزارش جدیدی که در وب‌سایت gsmarena آمده است، این شرکت بزرگ کره‌ای اعلام کرده که قصد دارد تولید انبوه تراشه‌های ۳ نانومتری (3nm chips) خود را که قرار بود از سال آینده یعنی ۲۰۲۱ میلادی کلید زده شود، به سال بعد از آن یعنی ۲۰۲۲ میلادی به تعویق خواهد انداخت.

طبق گزارش‌های پیشین، سامسونگ به منظور رقابت با شرکت تایوانی TSMC سعی در تولید و فروش تراشه های ۳ نانومتری (۳nm chips) داشت و حالا با به تعویق افتادن برنامه‌های سامسونگ به سال ۲۰۲۲ معلوم نیست که کدام یک از آنها موفق خواهند شد این محصول را برای نخستین بار به بازارهای جهانی عرضه کنند.
کد مطلب: 60502
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام