۱
۱
plusresetminus
شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰

آموزش: چگونه لایو اینستاگرام را در کامپیوتر یا تلویزیون ببینیم؟

ایتنا- یکی از جذاب‌ترین ایده‌هایی که می‌توان در این روزهای کرونایی به کار بست، تماشای لایوهای اینستاگرامی در تلویزیون و کامپیوتر است. در این مطلب قصد داریم شیوه تماشای این لایوها در کامپیوتر و تلویزیون را آموزش دهیم.
آموزش: چگونه لایو اینستاگرام را در کامپیوتر یا تلویزیون ببینیم؟
تماشای لایوهای اینستاگرامی یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی انجام می‌دهند. این جذابیت را می‌توانید با تماشای این لایوها در تلویزیون و کامپیوتر بیشتر کنید. در حال حاضر محتوای اینستاگرامی زیادی به صورت لایو منتشر می‌شود که برخی سرگرم‌کننده و برخی دیگر آموزشی هستند. حال اگر بتوانید این لایوها را در تلویزیون یا مانیتور ببینید، لذت بیشتری نخواهید برد؟
 
 
در این مطلب تصمیم داریم شیوه تماشای این لایوها در تلویزیون یا مانیتور را به شما آموزش دهیم. برای این کار کافی است افزونه مخصوص اینستاگرام را در مرورگر کروم خود نصب کنید. این افزونه “IG Stories for Instagram نام دارد. برای دانلود آن کافی روی کلمه «دانلود» کلیک کنید.
 
این افزونه توسط مجموعه اینستاگرام ساخته نشده و به دست یک مجموعه شخص ثالث به ثبت رسیده است ولی با این وجود، عملکرد بسیار خوب و راضی‌کننده‌ای دارد. برای دانلود آن، پس از رفتن به صفحه دانلود این برنامه، روی دکمه “Add to Chrome” کلیک کنید.
 چگونه لایو اینستاگرام را در کامپیوتر یا تلویزیون ببینیم؟

بعد از نصب این افزونه به اینستاگرام خود در کامپیوتر بروید تا بتوانید استوری‌های اینستاگرام را بالای صفحه ببینید. اگر کسی که او را دنبال می‌کنید در حال پخش و انتشار لایو یا ویدیوی زنده باشد، استوری او زودتر از سایر استوری‌ها نمایش داده می‌شود. برای تماشای آن استوری، دقیقاً مانند گوشی عمل کنید. به بیان دیگر کافی است روی آن استوری کلیک کنید.
 
اگر تمایل دارید استوری کسانی که دنبال می‌کنید را پشت سر هم ببینید، کافی است روی پیکان‌هایی که در گوشه صفحه دیده می‌شود کلیک کنید؛ زیرا این افزونه مانند اپلیکیشن موبایلی اینستاگرام عمل نمی‌کند. اپلیکیشن اینستاگرام به صورت خودکار استوری‌های را یکی پس از دیگری به کاربر نمایش می‌دهد.
 
اگر تمایل دارید که این لایوها را در تلویزیون خود تماشا کنید، می‌توانید این کار را از طریق کروم‌کست انجام دهید. در صورتی تلویزیون اپل دارید، امکان انجام این کار با ایرپلی هم وجود دارد.
کد مطلب: 60500
نام شما
آدرس ايميل شما


مهری
feedback
Iran, Islamic Republic of
چرا تصویر بر عکس میشه باید چکار کرد
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای