کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آموزش: روش پیدا کردن شماره تلفن از طریق گوگل

سايت خبری ايتنا , 18 فروردين 1399 ساعت 7:00

ایتنا- تاکنون چند بار اتفاق افتاده است که شماره تلفن یک شخص یا کسب و کار را نیاز داشته باشید ولی نتوانید آن را به‌راحتی پیدا کنید؟ در این مطلب تصمیم داریم به شما آموزش دهیم که شماره تلفن مورد نظر خود را از طریق گوگل پیدا کنید.


گوگل یکی از بهترین و کامل‌ترین موتورهای جستجو در جهان است و هر آن‌چه نیاز داشته باشید را به شما ارائه می‌دهد. یکی از موارد مورد نیاز شماره تلفن برخی از افراد و کسب و کارها است. شماره تلفن یکی از بهترین راه‌های دسترسی به افراد است و گوگل تلاش می‌کند که دسترسی به افراد و کسب و کارها را برای شما آسان کند.
 

روش‌های پیدا کردن شماره تلفن از طریق گوگل

 برخی از مواقع پیدا کردن شماره تلفن افراد و بیزنس‌‎ها خیلی راحت‌تر از آن است که فکر را بکنید. در ادامه خواهید دانست که پیدا کردن این شماره تا چه حد آسان و بی‌دردسر است.
 

1. پیدا کردن شماره تلفن از طریق اسم

 برای پیدا کردن شماره تلفن یک شخص یا کسب و کار، کافی است نام آن فرد یا بیزنس را در گوگل وارد کنید. بهتر است نامی که وارد می‌کنید، نامی کامل و بی‌ابهام باشد تا گوگل در درک منظور شما دچار ابهام نشود. اگر شهر آن شخص را می‌دانید، بهتر پیش‌شماره آن شهر را به همراه نام شخص یا بیزنس وارد کنید. همچنین می‌تواند نام همان شهر را با اسم مورد نظر تایپ کنید.
 
دو تصویر زیر می‌تواند به خوبی منظور ما را بیان کند:
 

 

2. پیدا کردن شماره تماس از طریق وب‌سایت

 اگر شخص یا بیزنسی که دنبال شماره تماس آن هستید، وب‌سایت دارد، از طریق وب‌سایت می‌توانید به شماره مورد نظر برسید. مثلاً می‌خواهید شماره «حسن محمدی» را پیدا کنید. از فرمت “Hassan Mohammadi site:hassanmohammadi.com” استفاده کنید. اگر می‌خواهید شماره فرد در تمامی سایت‌ها جستجو شود از فرمت “Hassan Mohammadi site:*.com” استفاده کنید. برای متوجه شدن کامل منظور ما تصویر زیر را مشاهده کنید:


کد مطلب: 60388

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/60388/آموزش-روش-پیدا-کردن-شماره-تلفن-طریق-گوگل

ايتنا
  https://www.itna.ir