۰
plusresetminus
پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

یوتیوب پوشش اخبار «موثق» را به صفحه اول خود می‌افزاید

ایتنا - این اعلامیه چند روز پس از آن ارائه شده که یوتیوب در زمینه کرونا ویروس یک بیانیه مشترک با فیس‌بوک، گوگل، لینکدین، مایکروسافت، ردیت، و توییتر امضا نمود.
یوتیوب پوشش اخبار «موثق» را به صفحه اول خود می‌افزاید

یوتیوب اعلام کرد که یک بخش خبری ویژه را در صفحه نخست خود به پوشش خبری کرونا ویروس اختصاص داده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از مشبل، محتوای این بخش ابتدائا در 16 کشور در دسترس خواهد بود، و این شرکت در خبری که در توئیتر (YouTubeInsider@) منتشر کرده اعلام نموده است که آن را در آینده به کشورهای بیشتری بسط خواهد داد.
 
یوتیوب این خبر را در توئیتر اعلام کرد بدون اینکه جزئیات بیشتری، از جمله لیست دقیق کشورها یا لیست رسانه‌های خبری که در این برنامه، ارائه کند.
 
این اعلامیه چند روز پس از آن ارائه شده که یوتیوب در زمینه کرونا ویروس یک بیانیه مشترک با فیس‌بوک، گوگل، لینکدین، مایکروسافت، ردیت، و توییتر امضا نمود.
 
در این بیانیه آمده است: «ما ضمن اینکه به میلیون‌ها نفر برای مرتبط ماندن با هم کمک می‌کنیم مشترکا به نبرد با جعل و اطلاعات نادرست درباره این ویروس نیز می‌پردازیم، محتوای معتبر را بر روی پلتفرم‌هایمان تقویت می‌کنیم، و جدیدترین اخبار را با همکاری نهادهای دولتی سلامت در نقاط مختلف جهان به اشتراک می‌گذاریم».
 

این شرکت اخیرا تغییراتی را در خط مشی خود در واکنش به شیوع کرونا ویروس منتشر نمود. بر طبق این اعلامیه، یوتیوب اتکای کمتری بر مدیران انسانی برای مرور محتوای آپلود شده بر روی سرویسش خواهد داشت، که این امر می‌تواند منجر به افزایش تعداد حذف ویدئوها شود.
 
کووید-19 (بیماری ناشی از کرونا ویروس) تاکنون جان هزاران نفر را در نقاط مختلف جهان گرفته و صدها هزار نفر را آلوده نموده است. این بیماری در ایالات متحده نیز در هفته‌های اخیر شیوع یافته که منجر به مرگ صدها نفر و ابتلای بیش از 13000 تن شده است.
 
کد مطلب: 60249
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است