۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴

ارائه اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی به معلمان

ایتنا - آذری جهرمی از اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به معلمان خبر داد.
ارائه اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی به معلمان

در این روزها که حضور افراد در مراکز آموزشی، اداری و اماکن عمومی کاهش یافته و بسیاری ماندن در خانه را ترجیح داده‌اند، برخی فعالیت‌های کاری خود را به‌صورت دورکاری انجام می‌دهند و دانش‌آموزان و دانشجویان هم از ابزارهای فناوری اطلاعات برای آموزش از راه دور استفاده می‌کنند، استفاده از دیتا افزایش یافته و این موضوع منجربه کاهش کیفیت اینترنت شده است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، از طرفی با توجه به این که ویروس کرونا در کشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه‌روز افزایش می‌یابد، بسیاری از کاربران خواستار امکاناتی از جمله اینترنت رایگان برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی که وزیر ارتباطات با آن موافقت کرد و از ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ثابت خبر داد.

همچنین در شرایطی که مراکز آموزشی، ‌مدارس و دانشگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شدند، استفاده از امکانات فضای مجازی از راهکارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و این که امکانات ویژه‌ای جهت آموزش مجازی و از راه دور فراهم شود.
 

دراین راستا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه اینترنت رایگان با همکاری وزیر آموزش و پرورش برای معلمان خبر داده و در توییتر نوشت: یک هدیه ناقابل ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمین عزیز آماده کردیم تا از زحمات آنها در تدریس به دانش‌آموزان در روزهای تعطیلی تشکر کنیم. با مراجعه به ⁦ICTGifts.Ir⁩ برای دریافت آن اقدام کنید. مهلت ثبت‌نام تا ۵ فروردین ۱۳۹۹ است.

 
کد مطلب: 60221
نام شما
آدرس ايميل شما


بیتا
feedback
Romania
واقعا باید متاسف شد من دانش اموز که امسال کنکور دارم قیمت کتابای تست نجومیه حداقل تو این روزایی ک تعطیلی هست مجبوریم از اینترنت استفاده کنیم و الان ک مشکل کرونا پیش اومده ده برابر نت مصرف میشه فیلم و ویس هایی ک معلما میفرستن خودش کلی نت میبره تا دانلود بشه معلما بهشون نت داده میشه در صورتی ک دانش اموزا صد برابر مصرفشون بالاست و قیمت بسته هایی که اوپراتورهایی مث همراه اول ووو نسبت ب حجمی که هست واقعا زیاده ی فکرمی ب حال ما دانش اموزا بکنید بجای نت رایگان ب معلما نت رایگان برای دانش اموزا اختصاص بدین لطفا ی فکری ب حال ما دانش اموزا بکنید
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام