۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹

ضدعفونی کردن موبایل‌ها را به سامسونگ بسپارید!

ایتنا - با شیوع ویروس کرونا، شرکت سامسونگ اعلام کرده در مراکز خدماتی خود به طور رایگان موبایل، تبلت و ساعت‌های هوشمند افراد را با اشعه UV-C پاکسازی می‌کند.
ضدعفونی کردن موبایل‌ها را به سامسونگ بسپارید!


در بحبوحه شیوع ویروس کووید۱۹، فروشگاه های Samsung Experience و مراکز خدماتی این شرکت، «سرویس پاکسازی گلکلسی»(Galaxy Sanitizing Service)را ارائه می‌کنند. در این سرویس با کمک نور UV-C موبایل‌های کاربران به طور رایگان تمیز می‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، این سرویس به جای مواد شیمیایی قدرتمند که ممکن است به دستگاه‌های الکترونیکی آسیب برساند، از اشعه  UV-C برای پاکسازی موبایل‌ها، ساعت‌های هوشمند، ایربادهای بی‌سیم و تبلت‌ها استفاده می‌کنند. 

طبق اطلاعاتی که در وب سایت سامسونگ در مالزی وجود دارد، دستگاه‌هایی که برای عملیات پاکسازی در سرویس به کار می رود قبلا آزمایش شده‌اند تا روی عملکرد موبایل ها تاثیر منفی نداشته باشند.

افراد با مراجعه به فروشگاه ها یا مراکز خدماتی سامسونگ که این سرویس را عرضه می کنند، می توانند از آن بهره ببرند همچنین این مراکز خدمات پاکسازی را برای دستگاه های غیر سامسونگ نیز انجام می دهند.

در این خدمت موبایل‌ها در ۳۰ ثانیه، تبلت و ساعت هوشمند در ۳ دقیقه پاکسازی میشوند. البته سامسونگ تضمین نمی کند این سرویس تمام باکتری، جرم ها و ویروس ها را از بین ببرد.
کد مطلب: 60181
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است