۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰

درخواست سامسونگ از ویتنام برای قرنطینه نکردن مهندسان این شرکت

ایتنا - ​​​​​​​سامسونگ دیسپلی از ویتنام خواست مهندسان این شرکت را از قرنطینه اجباری ورود مسافران کره جنوبی به این کشور را معاف کند.
درخواست سامسونگ از ویتنام برای قرنطینه نکردن مهندسان این شرکت


سامسونگ دیسپلی که بزرگترین تامین‌کننده نمایشگرهای مورد نیاز تولیدکنندگان بزرگ موبایل در جهان همچون سامسونگ و اپل به شمار می رود، به تازگی از ویتنام خواسته تا قرنطینه ۱۴ روزه اجباری ورود مسافران از کره جنوبی را برای مهندسان این شرکت به طور موقت لغو کند تا آنها بتوانند برای آماده سازی و بررسی خطوط تولید نمایشگر گوشی های جدید موبایل وارد کارخانه سامسونگ در ویتنام شوند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده و ویروس کرونا در کره‌جنوبی، ویتنام برای تمامی افرادی که از این کشور قصد سفر و ورود به ویتنام را داشته باشند، یک قرنطینه ۱۴ روزه اجباری وضع و اعمال می‌کند تا بدین ترتیب از انتقال و انتشار بیشتر این ویروس خطرناک که تاکنون در بسیاری از کشورهای جهان ریشه دوانده است، جلوگیری کند.

کره جنوبی دومین کشوری که بعد از چین بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را به نام خود ثبت کرده است.

یکی از منابع آگاه به رویترز گفته هرساله مهندسان سامسونگ دیسپلی از کره‌جنوبی به کارخانه ویتنام می‌روند تا خود تولید نمایشگرهای مورد نیاز برای گوشی های هوشمند جدید را آماده سازی کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرده است: در صورتی که قانون جدید این کشور برای مهندسان و متخصصان اعزامی سامسونگ دیسپلی نیز اعمال شود، با شرایط دشوار و غیر منتظره ای مواجه خواهیم شد. 
کد مطلب: 60121
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است