d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - صدای ضبط شده کاربران فیس‌بوک در ازای پول
۰
plusresetminus
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲

صدای ضبط شده کاربران فیس‌بوک در ازای پول

ایتنا - فیس‌بوک در ازای پرداخت مبلغی به کاربران، صدای آنها را ضبط می‌کند. این طرح بخشی از برنامه فیس‌بوک برای ارتقای فناوری شناسایی صوت خود است.
صدای ضبط شده کاربران فیس‌بوک در ازای پول

 فیس‌بوک برای ضبط صدای کاربران  به آنها مبلغی پرداخت می‌کند. این شرکت تصمیم دارد با استفاده از اصوات ثبت شده فناوری شناسایی صوت خود را ارتقا دهد.

به گزارش ایتنا از مهر، فیس‌بوک از کاربران می‌خواهد تا نام دوستان خود را همراه با یک پیام کوتاه بخوانند. این پیام برای بهبود سیستم‌های هوش مصنوعی فیس‌بوک به کار می‌رود تا درک آن از صحبت‌های افراد را ارتقا بخشد.

طرح جدید فیس‌بوک نیز بخشی از برنامه جدید این شرکت به نام «Pronunciations» و اپلیکیشن «ویوپوینت» است. این طرح برای کاربران بالای ۱۸ سال  در فیس‌بوک ارائه شده است. کاربران از طریق اپلیکیشن «ویوپوینت» دعوت می‌شوند تا کلیپ‌های صوتی خود را بفروشند.

این درحالی است که چندی پیش مشخص شد فیس‌بوک یکی از شرکت‌هایی است که به محاورات صوتی کاربرانش بدون اجازه آنها گوش می‌دهد تا سیستم هوش مصنوعی خود را آموزش دهد. علاوه برآن مشخص شد گوگل، اپل، آمازون و مایکروسافت نیز به کارمندان خود اجازه می‌دهند محاورات را گوش و آنها را ثبت کنند تا سرویس‌های خودکارشان را ارتقا دهند.

 اما فرایند جدید فیس‌بوک برای جمع آوری صوت کاربرانش با رضایت آنها انجام می‌شود. در کنار فیس‌بوک شرکت‌های دیگر از جمله اپل نیز سیستم‌های جدید و شفاف تری برای دستیابی به کلیپ‌های صوتی کاربران اجرا می‌کنند.
کد مطلب: 59908
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام