۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
تحت تاثیر ویروس کرونا

ذخیره گوشی‌های آیفون در حال تمام شدن است!

ایتنا - اپل هشدار داده ذخایر آیفون به طور موقت کاهش یافته است. البته تولید این محصول اپل از سر گرفته شده است.
ذخیره گوشی‌های آیفون در حال تمام شدن است!

اپل اعلام کرده به دلیل شیوع ویروس کرونا ذخایر آیفون کاهش یافته است. این درحالی است که روند از سرگیری تولید محصولات اپل کندتر از پیش‌بینی‌های این شرکت است.

به نظر می‌رسد پیامدهای شیوع ویروس کرونا در چین برای اپل بدتر از پیش‌بینی‌های کارشناسان باشد.

به گزارش ایتنا از مهر، هرچند کارخانه‌های تولید کننده محصولات اپل در چین پس از تعطیلی (به دلیل شیوع کرونا در چین) اکنون دوباره فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، اما روند از سرگیری تولید در این واحدها کندتر از پیش‌بینی‌های اپل است.  

پیش‌بینی می‌شود تولید محصولات اپل به دلیل کمبود ذخایر قطعات با بن‌بست روبرو شود. علاوه بر آن تقاضای خرده فروشی نیز مشکل ساز شده است. بسیاری از فروشگاه‌های رسمی تعطیل هستند. فروشگاه‌های فعال نیز ساعات کاری خود را کاهش داده‌اند و مشتریان اندکی دارند.

اپل نیز به کندی فروشگاه‌های خود را دوباره بازگشایی می‌کند اما به نظر می‌رسد این روند به فروش شرکت خسارت می‌رساند.

این شرکت فناوری اشاره کرده سلامت کارمندان بر مسائل دیگر اولویت دارد و فعالیت‌های خود را تا حد ممکن با رعایت نکات ایمنی از سر می‌گیرد. علاوه بر آن اپل مبلغی که برای مقابله ویروس کرونا اهدا کرده بود را ۲ برابر کرده است. در نتیجه کارشناسان معتقدند در سه ماهه منتهی به مارس درآمد اپل به میزان پیش بینی شده نخواهد رسید.

هرچند اپل تنها شرکتی نیست که به دلیل شیوع کرونا با چالش مواجه شد، اما به نظر می‌رسد بیش از بقیه با ضرر و زیان روبرو شده است.
کد مطلب: 59867
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام