۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸

انصراف آمازون از شرکت در MWC 2020

ایتنا - پس از ال.جی و اینویدیا، شرکت آمازون نیز اعلام کرده به دلیل شیوع کرونا در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کند. 
انصراف آمازون از شرکت در MWC 2020

آمازون در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کند. همچنین شرکت سامسونگ نیز حضور کمرنگی در این رویداد خواهد داشت و مدیران ارشد این شرکت سفر خود را به بارسلونا را لغو کرده‌اند.


به گزارش ایتنا از مهر، این شرکت اعلام کرده به دلیل شیوع کرونا و ادامه نگرانی‌ها درباره این ویروس از شرکت در کنگره جهانی موبایل خودداری می کند. آمازون تصمیم داشت در این مراسم سرویس های وب خود را معرفی کند.

به نظر می‌رسد علاوه برآمازون، سامسونگ هم برنامه‌های خود برای حضور در این کنگره را کاهش داده و بسیاری از مدیران ارشد شرکت نیز سفرهای خود به بارسلونا (محل برگزاری کنگره جهانی موبایل) را لغو کرده‌اند.  

این شرکت هنوز مشغول بررسی است و احتمال دارد برنامه‌های خود را دوباره تغییر دهد. سامسونگ در این باره هیچ اظهار نظری نکرده است.

این در حالی است که برگزار کنندگان کنگره جهانی موبایل اعلام کرده اند با وجود شیوع کرونا، این مراسم برگزار می‌شود اما اقداماتی در نظرگرفته شده که شامل ممنوعیت حضور بازدیدکنندگان از ایالت هوبی چین و اندازه گیری دمای بدن مهمانان است.

همچنین بازدیدکنندگانی که به چین سفر کرده‌اند باید مدارکی ارائه کنند که ثابت شود آنها طی ۱۴ روز قبل از برگزاری مراسم به این کشور سفر نکرده‌اند.
کد مطلب: 59804
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای