۰
plusresetminus
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

کارمندان هواوی برای کنگره موبایل قرنطینه می‌شوند

ایتنا - هواوی مدیران ارشد و کارمندان خود را که در کنگره جهانی موبایل شرکت می‌کنند به مدت ۱۴ روز پیش از آغاز این رویداد قرنطینه می‌کند تا از عدم ابتلای آنان به ویروس کرونا اطمینان حاصل شود.
کارمندان هواوی برای کنگره موبایل قرنطینه می‌شوند


هفته آینده مدیران ارشد شرکت هواوی  قرنطینه‌ای ۱۴ روزه را آغاز می‌کنند تا به شرکت کنندگان در کنگره جهانی موبایل اطمینان دهند از شر ویروس کرونا در امان هستند.

به گزارش ایتنا از مهر، پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۰۰ هزار نفر به بارسلونا سفر کنند تا در رویداد سالانه کنگره جهانی موبایل شرکت کنند. اما نگرانی درباره سلامت افراد در این رویداد سبب شده کسب و کارهای مختلف از شرکت در آن خودداری کنند، حضور کمرنگی داشته باشند یا مدیران ارشد آنها در این نمایشگاه حضور نیابند.

در این میان هواوی از جمله شرکت‌هایی است که سعی دارد ایمنی را به طور کامل رعایت کند. این شرکت اعلام کرده کارمندان چینی که قرار است در کنگره جهانی  ۲۰۲۰ شرکت کنند  از مدیران ارشد گرفته تا نمایندگان و کارمندان بخش سرویس به مدت ۱۴ روز قبل از برگزاری کنگره جهانی موبایل وارد قرنطینه می‌شوند تا تضمین شود آنان به کرونا مبتلا نیستند.

 هنوز مشخص نیست این افراد مدت قرنطینه را در کجا می‌گذرانند. اما به گفته مقامات ایالت کاتالونیا، تا به حال به هتل‌های بارسلونا اعلام نشده از آنها به عنوان منطقه قرنطینه برای کارمندان هواوی استفاده می‌شود.

از سوی دیگر هواوی  قصد دارد از کارمندان خود در اروپا نیز کمک بگیرد. سخنگوی این شرکت اعلام کرده است: قرار است بیش از ۱۲ هزار نفر در اروپا و افرادی که در چین حضور نداشته‌اند و در معرض بیماری کرونا نبوده‌اند نیز  نقش برجسته‌تری در تمام رویدادهای کنگره جهانی موبایل داشته باشند.

این در حالی است که چند روز قبل شرکت ال.جی در بیانیه‌ای اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در کنگره جهانی موبایل انصراف می‌دهد. 
کد مطلب: 59785
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام