۰
plusresetminus
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳

پشتیبانی از ویندوز 7 تمدید شد

ایتنا - مایکروسافت اکنون فاش کرده یکی از آنها اختلالاتی را در تصویر پس زمینه دسکتاپ( wallpaper ) برخی کاربران به وجود آورده است.
پشتیبانی از ویندوز 7 تمدید شد

مایکروسافت اعلام کرده بود پشتیبانی از ویندوز۷ را متوقف می‌کند اما ظهور باگی در آخرین آپدیت‌های این سیستم عامل، شرکت را مجبور کرد پشتیبانی از آن را تمدید کند.

مایکروسافت در اوایل ماه جاری میلادی مایکروسافت آخرین آپدیت‌ها برای ویندوز ۷ را ارائه کرد و پس از آن پشتیبانی از این سیستم را پس از ۱۰ سال قطع کرد.

به گزارش ایتنا از مهر، در این میان هرچند آپدیت‌ها روتین به نظر می‌رسند، اما مایکروسافت اکنون فاش کرده یکی از آنها اختلالاتی را در تصویر پس زمینه دسکتاپ( wallpaper ) برخی کاربران به وجود آورده است.
این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: پس از نصب آپدیت KB۴۵۳۴۳۱۰، تصویر پس زمینه دسکتاپ دستگاه شما ممکن است هنگام کشیده شدن(Stretch) سیاه به نظر برسد.
به نظر می‌رسد این اختلال فقط در تصاویر پس زمینه‌ای به وجود می‌آیند که کشیده می‌شوند.

اختلال مذکور در حالی اتفاق می‌افتد که مایکروسافت تصمیم داشت  پشتیبانی از  ویندوز ۷ را متوقف کند.

مایکروسافت قبلا اعلام کرده بود وصله‌های ویندوز ۷ فقط برای سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌شود. اما این شرکت بزرگ یک شبه نظر خود را تغییر داد و اکنون اعلام کرد وصله‌ها برای همه کاربران ویندوز۷ و Windows Server ۲۰۰۸ R۲SP۱ ارائه می شود.
این بدان معناست که مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز ۷ را برای ترمیم باگ مذکور ادامه داده است.
 
کد مطلب: 59684
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای