کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نمایشگر گوشی‌های تاشوی موتورولا مسطح نیست

7 بهمن 1398 ساعت 11:03

ایتنا - یک ویدئو پشتیبانی به نام «مراقبت از ریزر» به کاربران هشدار می‌دهد نمایشگر را خشک نگه دارند، روی آن محافظ نصب نکنند، مراقب اشیای نوک تیز باشند و قبل از انداختن موبایل به داخل کیف، آن را ببندند.موتورلا به کاربرانش هشدار داده هنگام استفاده از موبایل تاشو «ریزر» از نمایشگر آن مراقبت کنند. همچنین این شرکت اعلام کرده نمایشگر دستگاه کاملا مسطح نیست و وجود برجستگی‌ها در آن طبیعی است.

به گزارش ایتنا از مهر، در حال حاضر مشتریان می‌توانند برای خرید موبایل تاشو موبایل ریزر موتورلا پیش سفارش ثبت کنند. همچنین ویدئوهایی برای معرفی دستگاه منتشر شده است.

این در حالی است که به نظر می‌رسد کاربران «موتورلا ریزر» باید نکات احتیاطی را هنگام استفاده از این موبایل تاشو رعایت کنند.

درهمین راستا یک ویدئو پشتیبانی به نام «مراقبت از ریزر» به کاربران هشدار می‌دهد نمایشگر را خشک نگه دارند، روی آن محافظ نصب نکنند، مراقب اشیای نوک تیز باشند و قبل از انداختن موبایل به داخل کیف، آن را ببندند.

علاوه بر آن کاربران نباید تصور کنند نمایشگر این دستگاه کاملاً مسطح است. نشریه ورج در گزارشی اشاره می‌کند شرکت موتورلا به کاربرانش اعلام کرده در نمایشگر پلاستیکی این دستگاه وجود برجستگی‌ها معمول است.

البته این جزئیات چندان عجیب نیست اما نشان می‌دهد موبایل‌های تاشو هنوز در آغاز مسیر تکامل هستند.


کد مطلب: 59678

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/59678/نمایشگر-گوشی-های-تاشوی-موتورولا-مسطح-نیست

ايتنا
  https://www.itna.ir