۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰

وقتی آلمان به هشدارهای مایکروسافت توجه نمی‌کند!

ایتنا - دولت آلمان با وجود هشدار مایکروسافت درباره پایان پشتیبانی از ویندوز ۷ رایانه‌های خود را ارتقا نداد و اکنون برای دریافت وصله‌های امنیتی ٨٨٧ هزار دلار پرداخت کند.
وقتی آلمان به هشدارهای مایکروسافت توجه نمی‌کند!


مایکروسافت در زمستان ٢٠١٩ میلادی اعلام کرد در ۱۴ ژانویه ٢٠٢٠ میلادی پشتیبانی از ویندوز ٧ را متوقف می‌کند. به بیان دیگر مایکروسافت پس از تاریخ اعلام شده، آپدیت دیگر و حتی وصله‌های امنیتی برای این سیستم عامل عرضه نمی‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، کاربران حدود یک سال وقت داشتند تا سیستم‌های خود را به ویندوز ١٠ ارتقا دهند، اما دولت آلمان در موعد مقرر این کار را نکرد.

به نوشته روزنامه آلمانی Handelsblatt وزارت فدرال آلمان حداقل هنوز ٣٣ هزار رایانه در اختیار دارد که با ویندوز ٧ کار می‌کنند و در نتیجه باید ٨٨٧ هزار دلار برای دریافت آپدیت‌های امنیتی اضافی به مایکروسافت بپردازد.

مایکروسافت آپدیت‌های اضافی امنیتی را برای مشتریان شرکتی و کسب و کارها فراهم می‌کند اما در ازای آن هزینه کلانی دریافت می‌کند. این شرکت طی سال اول پس از قطع پشتیبانی ویندوز ٧ برای ارائه آپدیت امنیتی هر دستگاه ۵۰ دلار هزینه دریافت می‌کند. این هزینه به ازای هر سال اضافی افزایش می‌یابد.

 بنابراین وقتی سازمانی هزاران رایانه دارد، این هزینه‌ها به سرعت افزایش می‌یابند.

نگهداری از هزاران رایانه کار سختی است. ویروس‌ها، بدافزارها، آپدیت‌های نرم‌افزاری، مشکلات سخت‌افزاری و اختلال برای کاربران فهرست عریض و طویلی به وظایف ادمین‌ها اضافه می‌کند.
کد مطلب: 59634
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است