۰
plusresetminus
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰

منتظر «ویرایش» در توییتر نباشید!

ایتنا - چندی پیش خبری منتظر شد مبنی بر اینکه گزینه ویرایش به توییت‌ها اضافه می‌شود و این در حالی است که کاربران توییتر بارها لزوم وجود این گزینه را گوشزد کرده‌اند!
منتظر «ویرایش» در توییتر نباشید!

جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر در یک جلسه پرسخ و پاسخ ویدئویی اعلام کرد گزینه ادیت هیچ وقت به این شبکه اجتماعی افزوده نمی‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، کاربران توئیتر از زمان راه‌اندازی این شبکه اجتماعی در ۲۰۰۶ میلادی خواستار گزینه‌ای برای ادیت (اصلاح) توئیت‌های خود هستند. اما شرکت همیشه از ارائه آن طفره رفته و می‌گوید مشکل را بررسی می کند یا مشغول بررسی عمیق آن است. 

 اکنون جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر  پاسخی قاطع به این سوال داده است.  طی یک جلسه پرسش و پاسخ ویدئویی با نشریه «ویرد»(Wired) از او پرسیده شد آیا دکمه ادیت در ۲۰۲۰ به توئیتر افزوده می شود یا خیر. او با لبخند نامحسوسی پاسخ داد: جواب این سوال «نه » است.

البته این پاسخ چندان غیرمنتظره نیست. هرچند کاربران توئیتر مدت‌ها است که درباره مزایای گزینه ادیت بحث می‌کنند، اما این شرکت همیشه پاسخی دو پهلو به کاربران داده و هیچ گاه سعی نکرد این مشکل را برطرف کند.

کیوان بیک پور یکی از مدیران توئیتر تابستان گذشته در این باره گفت: واقعا فکر می‌کنم بالاخره باید این ویژگی را بسازیم. البته این از اولویت‌های ما به حساب نمی‌آید.

در ویدئوی پرسش و پاسخ، دورسی توضیح داد که نبود گزینه اصلاح  در توئیتر به طراحی اصلی این شبکه اجتماعی مربوط است. 

او گفت: ما به عنوان یک سرویس اس.ام.اس و ارسال متن فعالیت خود را آغاز کردیم. هنگامیکه شما پیامی ارسال می کنید نمی توانید آن را پس بگیرید. ما می‌خواهیم همین ویژگی را حفظ کنیم.
کد مطلب: 59550
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است