۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵

هوش مصنوعی با طعم سامبای برزیلی

ایتنا- دولت برزیل برای بار دیگر اقداماتی را در جهت ایجاد سیاست های عمومی مرتبط با استفاده از هوش مصنوعی در این کشور به انجام رساند.
هوش مصنوعی با طعم سامبای برزیلی
دولت برزیل برای بار دیگر اقداماتی را در جهت ایجاد سیاست‌های عمومی مرتبط با استفاده از هوش مصنوعی در این کشور به انجام رساند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از zdnet، از آنجایی که کاربرد فناوری‌های مرتبط با هوش مصنوعی روز به روز بیشتر می‌شود پس استراتژی ملی هوش مصنوعی برزیل به عنوان پاسخی برای رقابت جهانی برای پیش روی در این زمینه و لزوم بحث در مورد آینده کار، تحصیلات، مالیات، تحقیق و توسعه و همچنین اخلاق ایجاد خواهد شد
 
این استراتژی را می توان به عنوان یک مشاوره عمومی در نظر گرفت که با هدف گردآوری اطلاعات در مورد چگونگی حل مسائل کشور توسط هوش مصنوعی، شناسایی زمینه های اولویت تمرکز برای توسعه و استفاده از فناوری‌ها و همچنین محدودیت‌هایی در مورد آن ارائه شده است.
 
 
 
در خلاصه اهداف این مشاورده آورده شده است که دولت می داند که هوش مصنوعی می‌تواند قابلیت رقابت و بهره وری کشور را افزایش داده و همچنین نحوه ارائه خدمات عمومی، کیفیت زندگی و کاهش نابرابری اجتماعی در بزریل  را دچار تغییر و تحول زیادی بکند.
 
این امر موجب خواهد شد که این کشور بتواند به خوبی در زمینه هوش مصنوعی پیشرفت کرده و حتی تا حد زیادی با خودکفایی فناوری نیز روبرو شود که البته این امر نیاز به سرمایه‌گذاری بلند مدت و تلاش جمعی و مضاعف خواهد داشت.
 
کد مطلب: 59378
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام