۰
plusresetminus
يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲

500 هزار خودروی برقی بازار به شرکت BMW تعلق دارد

ایتنا- آمار به‌دست‌آمده از کمپانی BMW نشان از آن دارد که 500 هزار خودروی برقی موجود در بازار متعلق به این کمپانی خودروسازی است.
500 هزار خودروی برقی بازار به شرکت BMW تعلق دارد
آمار به‌دست‌آمده از کمپانی BMW  نشان از آن دارد که 500 هزار خودروی برقی موجود در بازار متعلق به این کمپانی خودروسازی است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، شمار خودروهای برقی جهان روزبه‌روز در حال افزایش است و خودروسازهای زیادی در تلاش هستند که اتومبیل‌های مدرن خود را به‌صورت برقی به بازار عرضه کنند تا از این طریق نه‌تنها وابستگی کشورها به سوخت‌های فسیلی را کاهش بدهند بلکه آلودگی هوا را هم تا حد امکان  از بین ببرند.
 
به نظر می‌رسد که تلاش چندین ساله خودروسازها برای ساخت این سری از اتومبیل‌ها بالاخره به نتیجه رسیده است و در این میان کمپانی BMW  درخشش زیادی داشته است.

 
خودروی برقی 

 اگرچه سه سال طول کشید که رقم خودروهای برقی بی.ام.و به 100 هزار برسد اما این خودروساز به‌تازگی اعلام کرده است که از آن زمان تاکنون در مدت‌زمان مشابه 500 هزار خودرو برقی فروخته است. به‌این‌ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که نه‌تنها این برند خودروسازی، بلکه بازار خودروهای برقی با تلاش‌های بی.ام.و تغییر زیادی کرده است.
 
البته آمار کمپانی‌هایی نظیر نیسان با فروش 400 هزار خودرو برقی و تسلا با 97 هزار دستگاه در طی سه‌ماهه سوم سال 2019 نشان از آن دارد که این صنعت به‌طورکلی رو به رشد است. بی.ام.و اعلام کرده است که هدف بعدی این شرکت داشتن یک‌میلیون دستگاه برقی تا دو سال آینده است. به‌این‌ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که اگر روند رو به رشد این آمار این خودروسازها ادامه داشته باشد پس در آینده این نه‌چندان دور می‌توانیم شاهد خودروهای برقی بیشتری در جاده‌ها باشیم.
 
کد مطلب: 59272
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای