۱
plusresetminus
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵

عرضه قابلیت شخصی‌سازی پلی لیست موسیقی یوتیوب برای همه کاربران

ایتنا- یوتیوب به‌تازگی اعلام کرد که پلی لیست‌های شخصی‌سازی‌شده یوتیوب موزیک هم‌اکنون برای تمامی کاربران در سراسر جهان در دسترس است.
عرضه قابلیت شخصی‌سازی پلی لیست موسیقی یوتیوب برای همه کاربران
یوتیوب به‌تازگی اعلام کرد که پلی لیست‌های شخصی سازی شده یوتیوب موزیک هم‌اکنون برای تمامی کاربران در سراسر جهان در دسترس است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، یوتیوب به‌تازگی از پلی لیست‌های جدید خود به نام‌های Discover Mix، New Release Mix و Your Mix رونمایی کرد.
این پلی لیست‌ها موسیقی‌های موردعلاقه شما، ترک‌های عرضه‌شده جدید و آهنگ‌های شنیده نشده از خواننده موردعلاقه‌تان را در قالب یک فهرست برایتان به نمایش درمی‌آورد.
 
چند ماه قبل، پلی لیست Discover Mix برای نرم‌افزار یوتیوب موزیک عرضه شد، اما این کمپانی در رابطه با برنامه‌هایش برای توسعه این قابلیت مسکوت ماند.
با این‌ حال یوتیوب به‌تازگی تائید کرد که Discover Mix هر چهارشنبه با 50 موسیقی به‌روز شده برای کاربر نمایش داده می‌شود.
موزیک‌های این پلی لیست را ترک‌های خوانندگان ناآشنا و ترک‌های ناآشنا از خوانندگانی که می‌شناسید تشکیل می‌دهند.
 
 
 
پلی لیست New Release Mix موزیک‌های جدید خوانندگان موردعلاقه‌تان و افرادی که الگوریتم‌های یوتیوب به‌عنوان محبوب‌های شما تشخیص می‌دهند را نمایش خواهند داد.
بیشتر موسیقی‌های جدید هر جمعه به این فهرست افزوده می‌شوند، اما به‌روزرسانی‌های میان هفته‌ای نیز موجب می‌شود که این پلی لیست در طی هفته هم جذاب باشد.
 
سومین پلی لیست با نام Your Mix برای زمانی طراحی شده است که شما می‌خواهید موسیقی‌هایی که واقعاً به آنها علاقه دارید را در یک فهرست ببینید.
این فهرست سرشار از ترک‌های خوانندگان نام‌آشنا خواهد بود و چند ترک از خوانندگانی که برایتان آشنا نیستند هم در آن گنجانده شده است.

یوتیوب اعلام کرده است که به‌روزرسانی‌های دائمی کوچک موجب می‌شود که این فهرست هیچ‌وقت برایتان کهنه نشود.
 
با نگاهی به قابلیت‌های هرکدام از این پلی لیست‌ها متوجه می‌شویم که خلاقیت یوتیوب در رابطه با آنها چندان زیاد نبوده است و فهرست Discover Mix و New Release Mix به ترتیب تقلیدی از پلی لیست‌های Discover Weekly و Release Radar اسپاتیفای هستند.
با این‌ حال تمامی اینها موجب می‌شود که کاربری نرم‌افزار یوتیوب موزیک بهتر از قبل بشود.
 
کد مطلب: 59238
برچسب ها: یوتیوب موسیقی
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام