۰
plusresetminus
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
در بازار موبایل سال آینده میلادی

هواوی و سامسونگ از رقبا عقب می‌مانند؟

ایتنا - ​​​​​​​براساس تحقیقی جدید تخمین زده می شود اختلاف میان سهم سامسونگ و هواوی از بازار موبایل در ۲۰۱۹ کمتر شود.
هواوی و سامسونگ از رقبا عقب می‌مانند؟


بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند سامسونگ به برترین تولید کننده موبایل جهان در سال جاری تبدیل شود. اما طبق یک گزارش صنعتی به نظر می‌رسد اختلاف فروش موبایل های هواوی با سامسونگ کاهش یابد و به کمترین میزان برسد.

به گزارش ایتنا از مهر، طبق آمار شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics، شرکت کره‌ای سامسونگ با بارگیری ۳۲۳ میلیون دستگاه موبایل در ۲۰۱۹ میلادی ۲۱.۳ درصد از سهم بازار جهانی این کالا را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که سامسونگ سال گذشته ۲۹۱ میلیون موبایل بارگیری کرد و ۲۰.۳ درصد از سهم بازار جهانی موبایل را در اختیار داشت.

از سوی دیگر این شرکت تخمین می زند در سال جاری میلادی ۲۵۱ میلیون دستگاه موبایل بارگیری کند و ۱۷.۷ درصد از سهم بازار جهانی موبایل را به خود اختصاص دهد. این در حالی است که سهم هواوی از بازار مذکور در سال گذشته میلادی ۱۴.۴ درصد بوده است.

 با توجه به افزایش خرید موبایل‌های هواوی داخل چین، عملکرد این شرکت ارتقا یافته و به این ترتیب عدم قطعیت خرید در بازارهای آمریکای شمالی و اروپا ( به دلیل تحریم‌های آمریکا) جبران شود.

 با توجه به آنچه گفته شده اختلاف سهم دو شرکت از بازار جهانی موبایل  از ۵.۹ درصد در ۲۰۱۸ به ۳.۶ درصد در ۲۰۱۹ میلادی می‌رسد.

 همچنین این شرکت تخمین می‌زند اپل درسال جاری میلادی نیز ۱۹۳ میلیون دستگاه آیفون بارگیری کند و ۱۳.۶ درصد از سهم بازار جهانی موبایل را به خود اختصاص دهد.
کد مطلب: 59160
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام