۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱

آمارها از دو برابر شدن عرضه گجت‌‌های پوشیدنی خبر می‌‌دهند

ایتنا- گزارش‌های به‌دست‌آمده حاکی از آن است که فروش دستگاه‌های پوشیدنی به لطف هدفون‌ها و ایربادهای بی‌سیم دو برابر شده است.
آمارها از دو برابر شدن عرضه گجت‌‌های پوشیدنی خبر می‌‌دهند
گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که فروش دستگاه‌های حاوی فناوری پوشیدنی به لطف هدفون‌ها و ایربادهای بی‌سیم دو برابر شده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که وجود جک 3.5 میلی‌متری در تلفن‌های همراه هوشمند را نعمت بزرگی می‌دانید و با روند حذف آنها مخالفید حتماً از خواندن این خبر خوشحال نخواهید شد.
 
 گزارش‌ها نشان داده‌اند که حذف جک 3.5 میلی‌متری و روی آوردن افراد به هدفون‌های بی‌سیم، موجب شده است که آمار عرضه دستگاه‌های پوشیدنی تقریباً دو برابر شوند.
 فناوری پوشیدنی
 
گزارش‌های عرضه شده توسط موسسه IDC نشان می‌دهد که عرضه فناوری‌های پوشیدنی در سه‌ماهه سوم سال 2019 به 84.5 میلیون دستگاه رسیده است.
این آمار نشان از رشد 94.2 درصدی عرضه پوشیدنی‌ها به نسبت بازه زمانی مشابه در سال گذشته دارد.

IDC همچنین اظهار کرده است که تقریباً نیمی از این آمار متعلق به محصولات جدید «بازار شنیدنی‌ها» بوده است که همین امر به‌خودی‌خود نشان‌دهنده نیاز افراد به هدفون‌های بی‌سیم به دنبال حذف جک 3.5 میلی‌متری در پرچم‌دارها است.
 
اگرچه عرضه هدفون‌های بی‌سیم ارزان‌قیمت‌تر، موجب بهبود عملکرد بازار پوشیدنی‌ها شده است، اما هنوز هم می‌توان اپل را باعث و بانی اصلی آمار افزوده شده عرضه این پوشیدنی‌ها در بازه زمانی یادشده دانست.

در حقیقت، محبوبیت روزافزون ایرپادهایی که هیچ‌کدامشان خوش قیمت نیستند، اپل را با سهم 35 درصدی از بازار (عرضه 29.5 دستگاه) در صدر فهرست برترین عرضه‌کنندگان پوشیدنی‌ها قرار داده است.
 
شیائومی نیز با خط تولید می بند خود و عرضه 12.4 میلیون دستگاه پوشیدنی در جایگاه دوم قرار گرفته، و پس‌ از آن، کمپانی سامسونگ با عرضه 8.3 میلیون واحد از گجت‌هایی نظیر گلکسی بادز و ساعت‌های هوشمند، جایگاه سوم را اشغال کرده است.

در این میان هواوی و فیت‌بیت هم با عرضه 7.1 و 3.5 میلیون دستگاه به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفتند.
 
کد مطلب: 59144
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر