d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - عینک واقعیت مجازی کوالکام در راه است
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲

عینک واقعیت مجازی کوالکام در راه است

ایتنا- به‌تازگی اخباری جدیدی از شرکت کوالکام به رسانه‌ها راه پیدا کرده است که نشان دهنده این هستند که این شرکت به دنبال عرضه رسمی عینک واقعیت مجازی به بازار مصرف است.
عینک واقعیت مجازی کوالکام در راه است
به‌تازگی اخباری جدیدی از شرکت کوالکام به رسانه‌ها راه پیدا کرده است که نشان می‌دهد این شرکت به دنبال عرضه رسمی محصول جدید خود یعنی عینک واقعیت مجازی به بازار مصرف است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، نکته بسیار مهم درباره این عینک واقعیت افزوده این است که در طی فرایند تولید آن، متخصصان کوالکام از همکاری یکی از باتجربه‌ترین تیم‌ها در استفاده از محصولات واقعیت افزوده بهره خواهند برد.
 
در حقیقت تیمی که نرم‌افزار محبوب پوکمان گو را ساخته‌اند، در این پروژه با کوالکام همکاری خواهند داشت و مسلما تجربه آنها از سر و کار داشتن با واقعیت چیزی که کاربر به آن علاقه دارد می‌تواند برای کوالکام بسیار مفید و جالب باشد.
 
 
اطلاعات یاد شده در نشست فنی اسنپ دراگون منتشر شده است و شاید بتوان بدون اغراق گفت که خبر همکاری نیانتیک (Niantic) و کوالکام از تمامی اخبار دیگر این نشت مهم‌تر و جذاب‌تر بوده است.
 
البته رقبای بزرگی برای این بازار وجود دارند و با توجه به این موضوع که هنوز مشخص نیست چه نوع استقبالی از عینک‌های واقعیت افزوده به عمل خواهد آمد، در حال حاضر اقدام این شرکت‌ها بسیار پرریسک محسوب می‌شود، ولی کوالکام با بهره‌گیری از دانش و تجربه یکی از معدود شرکت‌های موفق در رده فناوی واقعیت افزوده، عملا شانس خوبی برای موفقیت در این رقابت بزرگ را در اختیار دارد.
 
شرکت نیانتیک نیز از این همکاری هیجان‌زده به نظر رسیده و انتظار روندی مناسب از کار را دارد.
با این حال هنوز هیچ خبری از زمان‌بندی اجرای این پروژه به رسانه‌ها راه پیدا نکرده است و ممکن است این پروژه در طول یک یا دو سال آینده آماده عرضه به بازار مصرف گردد.
 
کد مطلب: 59093
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام