۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴

بلندپروازی‌های هواوی برای Harmony OS

ایتنا - هواوی برنامه‌های زیاد و بلندپروازانه‌ای برای هارمونی او.اس دارد.  به گفته چنگلو سیستم عامل «هارمونی او اس» به جای  عرضه انحصاری در چین، در سراسر جهان ارائه می‌شود.
بلندپروازی‌های هواوی برای Harmony OS

مدیر هواوی اعلام کرده سیستم عامل «هارمونی او.اس» سال آینده میلادی در یک موبایل این شرکت عرضه می‌شود. همچنین این سیستم عامل به طور جهانی و با کد باز در سراسر جهان عرضه می‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، «وانگ چنگلو» رئیس هواوی در جدیدترین کنفرانس این شرکت اعلام کرد سیستم عامل «Harmony OS» در ۲۰۲۰ در یک مدل موبایل به کار می‌رود.

این در حالی است که این شرکت در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی ۲۰۱۹ اعلام کرد هیچ برنامه‌ای برای عرضه موبایلی با سیستم عامل هواوی ندارد. اما چنگلو در سخنرانی جدیدش به طور واضح توضیح داد Harmony OS جایگزین اندروید نمی‌شود. علاوه بر آن او توضیح داد اندروید همچنان گزینه برتر هواوی برای سیستم عامل موبایل است و در بیشتر دستگاه‌های این شرکت به کار خواهد رفت.

جالب آنکه به نظر می‌رسد شرکت هواوی برنامه‌های زیاد و بلندپروازانه‌ای برای هارمونی او.اس دارد.  به گفته چنگلو سیستم عامل «Harmony OS» به جای  عرضه انحصاری در چین، در سراسر جهان ارائه می‌شود. او همچنین در این کنفرانس اعلام کرد این سیستم عامل از آگوست سال آینده میلادی به طور رسمی با منبع باز(اوپن سورس) برای عموم عرضه خواهد شد.

 چندی قبل جوی تان  یکی از نائب مدیران هواوی در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود کد هارمونی او.اس کوتاه‌تر و امنیت بالاتری دارد. اکنون باید منتظر بود و دید آیا هارمونی او.اس در دستگاه‌های پرچمدار هواوی ارائه می شود یا خیر. 
کد مطلب: 59078
برچسب ها: هواوی Harmony OS
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام