۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰

کدام اپلیکیشن‌ها در سال 2019 بیشتر دانلود شدند؟

ایتنا - محبوب‌ترین اپلیکیشن دانلود شده از هردو پلتفرم اپ استور اپل و گوگل پلی، از آنِ واتس‌اپ و پس از آن، تیک تاک در رتبه دوم قرار دارد.
کدام اپلیکیشن‌ها در سال 2019 بیشتر دانلود شدند؟

گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که نشان دهنده محبوب‌ترین اپلیکشن‌های دانلود شده از فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزاری در سومین فصل از سال جاری میلادی است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، هر از گاهی آمار و گزارش‌های متعددی از سوی کارشناسان فعال در مؤسسات تحقیقاتی و آماری منتشر می‌شود که نشان می‌دهد محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه‌های آنلاین گوگل پلی استور و اپ استور اپل از کدام دسته بندی‌های موجود در این پلتفرم‌ها بوده‌اند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی سنسور تاور، با مرور مختصری بر این اپلیکیشن‌ها که به ترتیب با بیشترین تعداد دفعات دانلود در پلتفرم‌های مذکور رکورد محبوب‌ترین برنامه‌ها برای کاربران را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ میلادی به نام خود به ثبت رسانده‌اند، می‌توان دریافت که کاربران موبایل این روزها بیشترین تمایل را به دانلود و استفاده از برنامه‌های پیام رسان، شبکه های اجتماعی، موزیک، سرگرمی و نرم افزارهای کاربردی دارند.

نمودار زیر به ترتیب محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های دانلود شده را توسط کاربران در هر دو پلتفرم فروشگاه‌های اپ استور اپل و گوگل پلی استور نشان می‌دهد:
 واتس‌اپ (Whatsapp)
تیک تاک (TikTok)
فیس‌بوک مسنجر (Facebook messenger)
فیس‌بوک (Facebook)
اینستاگرام (Instagram)
فیس‌اپ (FaceApp)
لایکی (Likee)
شر ایت (shareIt)
یوتیوب (Youtube)
اسنپ چت (Snapchat)
یو سی برازر (UC Browser)
نتفلیکس (Netflix)
اسپاتیفای (Spotify)
ویش (Wish)
میکس آرت (MixArt)
یوتیوب موزیک (Youtube Musix)
اوبر (Uber)
وی میت (VMate)
آمازون (Amazon)
تلگرام (telegram )

نمودار زیر اپلیکیشن‌های دانلود شده را تنها در پلتفرم فروشگاه اپ استور اپل در سومین فصل از سال ۲۰۱۹ میلادی نشان می‌دهد:نمودار زیر اپلیکیشن‌های دانلود شده را تنها در پلتفرم فروشگاه گوگل پلی استور در سومین فصل از سال ۲۰۱۹ میلادی نشان می‌دهد:
 
کد مطلب: 59033
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام