۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴

شکایت متقابل هواوی از سازمان‌های آمریکایی

ایتنا- گزارش‌ها حاکی از آن هستند که هواوی پس از دوره‌ای سکوت بالاخره تصمیم گرفته است که به‌صورت قانونی علیه محدودیت‌های اعمال‌شده از سوی ایالات‌متحده برای این شرکت اقدام کند.
شکایت متقابل هواوی از سازمان‌های آمریکایی
گزارش‌ها حاکی از آن هستند که هواوی پس از دوره‌ای سکوت بالاخره تصمیم گرفته است که به‌صورت قانونی علیه محدودیت‌های اعمال‌شده از سوی ایالات‌متحده برای این شرکت اقدام کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  theinquirer، گروه ارتباطات فدرال ایالات‌متحده (FCC) در طی هفته گذشته اعلام کرد که به اپراتورهایی که در زیرساخت‌هایشان از تجهیزات شرکت‌های مظنون ( مانند هواوی و زدتی‌ای) استفاده می‌کنند، یارانه نخواهد داد. همین امر موجب شد که کمپانی هواوی از این گروه به‌صورت حقوقی شکایت کند.
 
بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از مجله وال‌استریت، این پرونده قرار است هفته آینده در دادگاه تجدیدنظر پنجم در نیواورلئان ایجاد شود و از غیرقانونی بودن این ممنوعیت شکایت کند. هواوی اعلام کرده است که این ادعاها بر اساس اطلاعات انتخابی، شهود و گمانه‌زنی‌های اشتباه هستند و گروه ارتباطات فدرال ایالات‌متحده هواوی را بدون شاهد خاصی در رابطه با به خطر انداختن امنیت ملی محروم کرده است.
 
 
 
بسیاری از اپراتورهای کوچک روستایی اعلام کرده‌اند برخلاف اعطای صندوق کمکی از جانب مقامات فدرال ایالات‌متحده هزینه تعویض تجهیزات زیرساختی هواوی را ندارند و هنوز از این تجهیزات استفاده می‌کنند. به‌این‌ترتیب به گفته هواوی این ممنوعیت "تأثیرات منفی زیادی بر ارتباطات آمریکایی‌های ساکن در مناطق روستایی و محروم در سراسر ایالات‌متحده خواهد گذاشت."
 
پس به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که هواوی بالاخره سکوت را شکسته است و تصمیم گرفته است که به‌صورت قانونی علیه این تصمیمات مقامات ایالات‌متحده اقدام کند. البته به نظر می‌رسد که سخت‌گیری‌های ایالات‌متحده برای هواوی کم‌تر شده است و این کمپانی به‌تازگی تایید کرده است که مایکروسافت مجوزی را برای ادامه تجارت با این کمپانی چینی دریافت کرده است. بااین‌وجود، کمپانی گوگل هنوز موفق به کسب این مجوز نشده است و همین امر موجب نگرانی بسیار زیادی هواوی در رابطه با سیستم‌عامل اندروید شده است.
 
کد مطلب: 59007
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است