۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱

توییتر حساب‌های کاربری غیرفعال را حذف خواهد کرد

ایتنا- اگر مدتی است که از حساب کاربری توییتر خود استفاده نکرده‌اید و نمی‌خواهید شخص دیگری نام کاربری شمارا به نام خودش ثبت کند بهتر است هر چه سریع‌تر برای بار دیگر به حساب کاربری خود وارد شوید.
توییتر حساب‌های کاربری غیرفعال را حذف خواهد کرد
اگر مدتی است که از حساب کاربری توییتر خود استفاده نکرده‌اید و نمی‌خواهید شخص دیگری نام کاربری شمارا به نام خودش ثبت کند، بهتر است هر چه سریع‌تر برای بار دیگر به حساب کاربری خود وارد شوید.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی engadget، توییتر به‌تازگی در طی اعلانی به کاربران اظهار داشته است که به‌زودی حساب‌های کاربری را که برای حداقل 6 ماه از آنها استفاده نشده است را حذف خواهد کرد.
این پاک‌سازی از تاریخ 11 دسامبر آغاز خواهد شد اما یکی از سخنگویان توییتر اعلام کرده است که این روند در طی چندین ماه به وقوع خواهد پیوست و حذف حساب‌های کاربری غیرفعال یک‌شبه اتفاق نخواهد افتاد.
 
البته برای این‌که به توییتر ثابت کنید که به‌صورت فعال در این شبکه اجتماعی مبتنی بر متن حضور دارید نیازی به پست کردن مورد جدیدی ندارد.
این کمپانی توضیح داده است که این روند پاک‌سازی به‌عنوان تلاشی برای «ارائه اطلاعات دقیق و معتبر» به افراد است. البته دلیل این اظهارات هنوز مشخص نشده است اما احتمالاً انجام این فرایند جست‌وجو در میان حساب‌های کاربری فعال را برای کاربران فعلی توییتر آسان‌تر خواهد کرد.
 
 
علاوه بر این، نکته منفی دیگر این روند نیز احتمال یافته شدن و درنتیجه هک شدن حساب‌های کاربری فعال توسط هکرها است. همچنین افرادی که به هر دلیلی نظیر بستری شدن طولانی‌مدت در بیمارستان نمی‌توانند به حساب کاربری خود وارد شوند ممکن است تاریخچه تمامی پست‌های خود را از دست بدهند.

همچنین احتمال دارد حساب‌های کاربری شناخته شده‌ای که برای مدتی مسکوت باقی مانده اما ارزش فرهنگی بالایی دارند نیز از این شرایط تأثیر منفی بگیرند.
 
البته توییتر به‌تازگی اعلام کرده است که روش‌هایی را برای از بین نبردن حساب‌های کاربری افرادی که فوت کرده‌اند در نظر گرفته است تا حساب‌های کاربری و نوشته آنها به‌رسم یادبود برای بازماندگانشان باقی‌مانده باشد.
 
کد مطلب: 58980
نام شما
آدرس ايميل شما


مهسا نامداری
feedback
Iran, Islamic Republic of
هی😔
همینو کم داشتیم که بدلیل وصل نبودنه اینترنت استانمون شهره زاهدان حسابمون هم مسدود بشه از توییتر
خدا باعث و بانیشو یه آب خوش‌نزاره از گلوش پایین بره
امیده ما فقط به خبرگزاریه ایتنای عزیز است که یاده ماست
کاش بجای مسئولین بی تدبیر عوامل این خبرگزاری به سمتی میرسیدن اطمینان داشتم صددرصد عملکردشون از خیلیا بهتر بود
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است