۴
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱

اینترنت همراه در برخی مناطق تهران وصل شد

ایتنا - اتصال اینترنت موبایل در تهران (جز شهرستان‌های غرب استان تهران) و برخی دیگر از استان‌ها از عصر امروز آغاز شده و تا چند ساعت دیگر تکمیل خواهد شد.
اینترنت همراه در برخی مناطق تهران وصل شد

اتصال اینترنت موبایل در تهران (جز شهرستان‌های غرب استان تهران) و برخی دیگر از استان‌ها از عصر امروز آغاز شده و تا چند ساعت دیگر تکمیل خواهد شد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، بنا بر اعلام اپراتورهای تلفن همراه، اینترنت موبایل، استان‌های قم، قزوین، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، آذربایجان شرقی، هرمزگان، بوشهر و تهران البته به جز شهرستان‌های غرب این استان، در حال وصل شدن است.

البته اپراتور شاتل موبایل اعلام کرده که اتصال اینترنت موبایل این اپراتور برای مشترکانش در این استان‌ها برقرار شده است.
همچنین بنا بر اعلام، سرویس اینترنت ثابت TD_LTE که توسط ایرانسل (اپراتور دوم تلفن همراه) و مبین نت به مشترکان ارایه شده، در تمام کشور متصل شده است.

محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- پیش از این گفته بود تصمیم‌گیری برای اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است و عبدالرضا رحمانی فضلی -وزیر کشور - هم اعلام کرده بود امروز عصر جلسه شورای امنیت تشکیل و در این باره تصمیم‌گیری می‌شود.

اتصال ایران به شبکه جهانی اینترنت از شنبه شب (۲۵ آبان)، به دلیل ناآرامی‌های ایجادشده در پی اجرای طرح اصلاح و سهمیه‌بندی بنزین و به منظور جلوگیری از امکان سوءاستفاده‌های احتمالی از این ابزار ارتباطی کاملا قطع شد و تا پنج روز ادامه داشت.

پس از آن اتصال اینترنت ثابت و خانگی، دانشگاه‌های بزرگ کشور و برخی شرکت‌های فعال و نیازمند به ارتباطات اینترنتی از روز پنج‌شنبه (۳۰ آبان) آغاز شد. اما اتصال مجدد اینترنت ثابت و خانگی در حالی که از استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، زنجان و ایلام آغاز شده بود، به تدریج ادامه یافت تا در استان‌ها ارتباطات بین‌الملل دوباره از سر گرفته شود.

از طرفی اینترنت همراه نیز از روز یکشنبه، سوم آذرماه با اتصال تدریجی در استان‌های خراسان جنوبی، گلستان، سمنان و یزد و چهارمحال بختیاری، همدان، اردبیل،‌ زنجان و ایلام برقرار شد و از روز سه‌شنبه استان خراسان شمالی نیز به این فهرست اضافه شد.
کد مطلب: 58952
نام شما
آدرس ايميل شما


نا شناس
feedback
Iran, Islamic Republic of
فردیس رو وصل کنید شاکی نکنید بیشتر فردیس و ملارد رو
نازی
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینترنت تلفن همراه ایرانسل کرج قطعه کی وصل میکنید؟
م. ع
feedback
Iran, Islamic Republic of
خدالعتتتون کنه ده روزه دارین هی وعده دروغ میدین امروز وصل میشه فرداوصل میشه.. حالام ک جلسه گذاشتن فقط تهران و چن جا رو وصل کردن رفت تا جلسه بعدییییی... آخه مشهد که خبری نبوده چرا وصل نمیکنییییین لعنت خدا بهمه توننننن روانی شدیم بقرانننننن😠😠😠
feedback
Iran, Islamic Republic of
چرا دروغ میگین ۵ دقیقه وصل کردین درجا قطع کردین خبر کذب و دروغو چرا میدین ب خورد مردم .بعد معترض اینید که مردم چرا تجمع میکنن بخاطر همین دروغاتونه واقعا جای تاسف داره
لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر