۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵

گوگل‌نست رسم «قصه شب» را ادامه می‌دهد!

ایتنا- قابلیت‌های جدید گوگل نست به شما اجازه می‌دهد که حتی در زمان دوری از فرزندانتان برای آن‌ها قصه شب بگویید.
گوگل‌نست رسم «قصه شب» را ادامه می‌دهد!
قابلیت‌های جدید گوگل نست به شما اجازه می‌دهد که حتی در زمان دوری از فرزندانتان برای آن‌ها قصه شب بگویید.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، قصه شب یکی از رسوم قوی و محبوب بین والدین و فرزندانشان است و یکی از اصلی‌ترین دلایل دل‌تنگی فرزندان به هنگام دوری از والدینشان است. بااین‌حال هم‌اکنون گوگل نست قابلیت جدیدی را برای دستیار هوشمند خود عرضه کرده است که می‌تواند به والدین این امکان را بدهد که به هنگام دوری از والدینشان زمان قصه‌گویی را همچنان حفظ کنند.
 
این قابلیت جدید که به زمان قصه‌گویی معروف شده است به شما اجازه می‌دهد که به هنگام دوری از فرزندانتان قصه‌ها را برایشان با صدای خودتان بخوانید و آن‌ها را برای دستگاه گوگل نست موجود در خانه‌تان ارسال کنید. شما می‌توانید به ضبط قصه‌های جدید اقدام کرده و فایل‌های صوتی موجود را در MyStorytime.com آپلود کنید و سپس آن‌ها با گفتن عبارت « Hey Google, talk to My Storytime » توسط فرزندتان برای او پخش می‌شوند. تمامی قصه‌های ضبط‌شده به‌صورت امن در ذخایر ابری نگه‌داری می‌شود و تنها شما و افرادی که قصه‌ها را با آن‌ها به اشتراک گذاشته‌اید می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.
 
 
 
ایده این عمل از خانواده الیور در تنسی الهام گرفته شده است که برای گوش دادن به قصه‌های شب پدرشان زمان حضور او در ارتش، نست مینی را به روش خاصی هک کرده بودند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده از سوی گوگل، هر سال حدود 4 میلیون قصه از سوی کودکانی که والدینشان در ارتش مستقر هستند نیمه‌کاره رها می‌شوند.
 
 البته این قابلیت تنها برای خانواده‌های ارتشی نیست و پدربزرگ و مادربزرگ‌هایی که در شهرها یا کشورهای جدا از نوه‌های خود زندگی می‌کنند، پرستاران یا پلیس‌هایی که مجبور به رعایت شیفت شب هستند و هرکسی که برای کارش مجبور به سفر کردن است می‌تواند از قصه‌گویی از راه دور استفاده کند و این خلا اصلی را برای فرزند خود پر کند.
 
 
جنیفر الیور به‌عنوان مادر خانواده الیور دراین‌باره می‌گوید:« هیچ‌چیز نمی‌تواند جایگزین حضور پدر در خانه شود اما خوشبختانه قصه‌گویی من می‌تواند فرایند ارسال بعدی به ارتش را آسان‌تر کند و این قابلیت راحتی‌های دیگری را برای خانواده‌های دیگر فراهم می‌کند.»
 
کد مطلب: 58924
برچسب ها: گوگل گجت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام