۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳

هجوم هکرها به مشترکان خدمات دیزنی پلاس!

ایتنا - به دنبال راه‌اندازی خدمات پخش ویدئویی دیزنی پلاس توسط شرکت والت دیزنی، هکرها به سرعت برای سرقت اطلاعات حساب‌های کاربری مشترکان آن اقدام کردند.
هجوم هکرها به مشترکان خدمات دیزنی پلاس!

به دنبال راه‌اندازی خدمات پخش ویدئویی دیزنی پلاس توسط شرکت والت دیزنی، هکرها به سرعت برای سرقت اطلاعات حساب‌های کاربری مشترکان آن اقدام کردند.

به گزارش ایتنا از فارس، به دنبال حملات هکری به حساب‌های کاربری مشترکان خدمات دیزنی پلاس در آمریکا بسیاری از این حساب‌ها از دسترس خارج شد و فروش آنها در بازار سیاه مجازی به قیمت‌های مختلف از ۳ تا ۱۱ دلار ادامه دارد.

خدمات پخش ویدئوی انلاین شرکت دیزنی موسوم به دیزنی پلاس از هفته جاری راه‌اندازی شد. خدمات مذکور فعلا تنها در امریکا و کانادا و هلند در دسترس بوده و در عرض ۲۴ ساعت اول راه‌اندازی، بیش از ۱۰ میلیون نفر مشترک این خدمات شده‌اند.

دیزنی پلاس علیرغم آنکه زمان زیادی از راه‌اندازی آن نمی‌گذرد، چند بار با مشکلات فنی مواجه شد. بسیاری از کاربران گزارش کرده‌اند که قادر به مشاهده فیلم‌های سینمایی محبوب و برنامه‌های تلویزیونی مدنظرشان از این طریق نبوده‌اند.

در این میان، عده‌ای از کاربران هم از هک شدن حساب‌های خود در دیزنی پلاس خبر داده‌اند. به گفته آنها بعد از هک شدن حساب‌های این افراد، کلمه عبور و آدرس ایمیل مورد استفاده در حساب‌های یادشده هم تغییر کرده است. بسیاری از این افراد با حضور در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرده‌اند.
کد مطلب: 58855
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر