۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰

آمازون فروشگاه مواد غذایی طراحی می‌کند

ایتنا - آمازون قرار است نخستین فروشگاه مواد غذایی با مارک تجاری باشد که به عنوان جایگزین ارزان قیمت برای «هول فودز مارکت» طراحی شده است.
آمازون فروشگاه مواد غذایی طراحی می‌کند

آمازون قرار است نخستین فروشگاه مواد غذایی با مارک تجاری باشد که به عنوان جایگزین ارزان قیمت برای «هول فودز مارکت» طراحی شده است.

هول فودز مارکت (Whole Foods Market) فروشگاه زنجیره‌ای خرده‌فروشی و عمده‌فروشی مواد غذایی به مرکزیت آستین، تگزاس است که بر محصولات طبیعی و ارگانیک تمرکز دارد، این شرکت در بین شرکت‌های تجاری دارای مسئولیت اجتماعی رده بندی می‌شود.

به گزارش ایتنا از فارس، آمازون تأیید کرد که یک فروشگاه مواد غذایی با مارک شرکت در LA باز خواهد کرد؛ گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که آمازون ممکن است فروشگاه‌هایی را در شیکاگو و فیلادلفیا باز کند.

به گفته کارشناسان، آمازون قدم بعدی را برای به دست گرفتن بازار عرضه مواد غذایی با فروشگاه‌های مواد غذایی با نام تجاری این شرکت بر می‌دارد.

در گزارشی از CNET، سخنگوی آمازون قصد این شرکت را برای افتتاح نخستین فروشگاه مواد غذایی مارک آمازون در لس آنجلس تأیید کرد.

در حالی که این شرکت جزئیات زیادی را منتشر نکرده است، یک لیست شغلی که توسط CNET کشف شده نشان می‌دهد که این فروشگاه «نخستین فروشگاه مواد غذایی آمازون» خواهد بود.

 این اقدام همچنین آمازون را به چالش می‌کشد تا والمارت، بزرگ‌ترین رقیب خود را در صنعت خرده فروشی را که توانسته است در این عرصه یک قدم جلو باشد، به چالش بکشد.
کد مطلب: 58804
برچسب ها: آمازون
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای