۰
plusresetminus
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷

نرم‌افزاری که اجازه می‌دهد بتوانید ابزارهای دیجیتال را با ساعت اپل کنترل کنید

ایتنا- به‌تازگی شرکت روکو اقدام به ارائه نرم‌افزار ویژه‌ای برای ساعت هوشمند اپل کرده است که موجب می‌شود بتوانید از این ساعت به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید.
نرم‌افزاری که اجازه می‌دهد بتوانید ابزارهای دیجیتال را با ساعت اپل کنترل کنید
به‌تازگی شرکت "روکو" اقدام به ارائه نرم‌افزار ویژه‌ای برای ساعت هوشمند اپل کرده است که موجب می‌شود بتوانید از این ساعت به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، ساعت هوشمند اپل به‌تازگی با یک قابلیت جدید روبرو شده است و این قابلیت جدید، یک نرم‌افزار خاص است که موجب می‌شود بتوانید این ساعت را به یک کنترل از راه دور برای دستگاه‌های دیجیتالی تبدیل کنید.
 
در حقیقت این قابلیت مدت‌ها پیش بر روی دستگاه‌های نسبتا معمولی اندرویدی و محصولات سری iOS نیز قابل دسترسی بود، ولی نکته مهم این است که برای نخستین بار شاهد عرضه این قابلیت بر روی ساعت هوشمند شرکت اپل هستیم.
 
 
البته استفاده از این نرم‌افزار برای تمامی ساعت‌های هوشمند اپل مهیا نخواهد بود و برای استفاده از آن باید حداقل نسخه 6.1.3 از سیستم عامل iOS بر روی ساعت هوشمند شما نصب شده باشد، و در صورتی که نسخه پایین‌تری را در اختیار دارید، تنها با به‌روزرسانی سیستم عامل قابلیت استفاده از این ابزار را خواهید داشت.
 
گفتنی است فهرستی از تلویزیون‌ها و سایر دستگاه‌های سازگار با این فناوری در نرم‌‌افزار روکو قرار دارد که کاربر با اجرای برنامه و انتخاب مدل می‌تواند به راحتی دستگاه خود را از روی رابط کاربری بسیار ساده موجود در این نرم‌افزار کنترل کند.
 
همچنین تعداد محدودی از نرم‌افزارها قابلیت کنترل صوتی را نیز خواهند داشت. برای مثال می‌توان به تلویزیون Hulu اشاره کرد، ولی این قابلیت چندان همه گیر نبوده و بسیاری از مدل‌ها و دستگاه‌ها را پشتیبانی نمی‌کند.
 
کد مطلب: 58780
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام