۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷

تمدید پشتیبانی وان نوت 2106 را تا سال 2025 و افزایش امکاناتی جدید

ایتنا- شرکت مایکروسافت پشتیبانی از نرم‌افزار محبوب وان نوت نسخه سال 2106 را تا سال 2025 تمدید کرده و علاوه بر این، امکاناتی جدید به این نرم افزار اضافه کرده است.
تمدید پشتیبانی وان نوت 2106 را تا سال 2025 و افزایش امکاناتی جدید
شرکت مایکروسافت پشتیبانی از نرم‌افزار محبوب وان نوت نسخه سال 2106 را تا سال 2025 تمدید کرده و علاوه بر این، امکاناتی جدید به این نرم افزار اضافه کرده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی techradar، پیش از این قرار بود تا پشتیبانی رسمی از وان نوت نسخه سال 2106 تنها تا سال 2020 ادامه داشته باشد، ولی مایکروسافت به صورت رسمی این پشتیبانی را برای مدت زمان 5 سال دیگر نیز تمدید کرد.
 
این خبر تنها شامل تمدید مدت زمان پشتیبانی از این برنامه نیست، بلکه قابلیت‌های جدید متعددی به این برنامه افزوده خواهند شد تا موجب شوند که استفاده از این فناوری در دهه بعدی با مشکل قدیمی بودن همراه نباشد.
 
 
 
بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که نخستین قابلیت کلیدی افزوده شده به وان نوت نسخه سال 2106، پشتیبانی از قابلیت ارائه وضعیت تاریک است که امروزه به یک قابلیت بسیار محبوب بر روی نرم‌افزارها بدل شده است.
 
تاریخ رسمی پایان پشتیبانی از وان نوت نسخه سال 2106، روز 14 اکتبر سال 2023 اعلام شده است و در طول این مدت، به صورت منظم قابلیت‌های جدیدی برای این برنامه به کاربران عرضه خواهد شد.
 
یکی از نکات جالب این خبر این است که کاربرانی که آفیس 365 را بر روی دستگاه خود نصب کنند خواهند توانست تا برنامه وان نوت را نیز در کنار اکسل و ورد در اختیار داشته باشند.
 
کد مطلب: 58749
برچسب ها: مایکروسافت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام