۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰

آموزش نرم افزار تدکار - آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات

آموزش نرم افزار تدکار جهت برآورد، آنالیزبها و پیشنهاد قیمت در مناقصات پروژه های عمرانی در مناقصات برای مهندسین و دفاتر فنی امری ضروری میباشد.
آموزش نرم افزار تدکار - آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------تیم آموزشی فنون عمران اقدام به تهیه فیلم آموزشی تحت عنوان "آموزش نرم افزار تدکار: آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات پروژه های عمرانی" نموده است که در این پکیج آموزشی ضمن تشریح کامل بخشنامه‌های فوق، آنالیز واقعی یک پروژه راه‌سازی به‌صورت کامل با استفاده از نرم‌افزار تدکار آموزش داده‌شده است تا پیشنهاد دهندگان قیمت برای پروژه‌های عمرانی ضمن تسلط کافی به بخشنامه‌ها با استفاده از این پکیج بتوانند آنالیز پروژه‌های خود را طبق بخشنامه‌ها تهیه‌کرده و قیمت واقعی انجام پروژه را با در نظر گرفتن تمام شرایط و هزینه‌ها محاسبه و به کارفرما ارائه دهند.
جهت مشاوره رایگان و دریافت پکیج آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات میتوانید به صفحه آموزش نرم افزار تدکار مراجعه فرمایید.

 
 

دلیل اهمیت فراگیری آموزش نرم افزار تدکار


یکی از مهمترین پارامترها در موفقیت یک پروژه عمرانی، تخمین درست هزینه اجرایی شدن آن می باشد و عدم تحقق پروژه با هزینه پیش بینی شده یکی از فاکتورهای شکست پروژه محسوب می‌شود. بنابراین آنالیز درست و واقعی اقلام کارها و پیشنهاد قیمت بر اساس آنالیز درست و همچنین سپردن پروژه به پیشنهاد دهنده ای باقیمت مناسب بسیار مهم است که تیم فنون عمران با همکاری مهندسین برجسته کشوری تمام سعی خود را کرده است تا با تهیه پکیج آموزش نرم افزار تدکار، پاسخگوی تمامی نیازهای مهندسین در بحث پیشنهاد قیمت پروژه های عمرانی باشد.
به گزارش سایت فنون عمران، سازمان برنامه‌وبودجه برای تحقق این امر، دو بخشنامه تحت عنوان  "دستورالعمل نحوه ارائه تجزيه بها همراه با پیشنهاد قیمت توسط پیمانکاران" و "دستورالعمل نحوه ارائه پیشنهاد قیمت از سوی پیمانکاران به تفکیک فصل‌های فهرست‌بها " ابلاغ نموده است که لازم‌الاجرا هستند و دستگاه‌های اجرایی، مهندسین مشاور و پیمانکاران پروژه‌های عمرانی ملزم به رعایت آن‌ها می‌باشند.
کاربردهای نرم افزار تدکار
برای تهیه و بررسی آنالیز و ارائه پیشنهاد قیمت، تمام عوامل پروژه‌های عمرانی می‌توانند از نرم‌افزار تدکار استفاده کنند. با استفاده از نرم‌افزار تدکار هم می‌توان بخشنامه‌ها را رعایت کرد و هم می‌توان آنالیز واقعی پروژه را انجام داده و قیمت پیشنهادی مناسب آن پروژه را ارائه داد تا بتوان در زمان اجرای پروژه از تنش‌های  ناشی از نامناسب بودن  قیمت پیشنهادی به دور مانده و سود موردنظر نیز محقق گردد.

پروسه آنالیز یک عمل زمان‌بر است ولی با استفاده از یک نرم‌افزار مناسب همچون تدکار این امر در کمترین زمان ممکن قابل انجام است. در نرم‌افزار تدکار به‌سادگی می‌توان با استفاده آنالیز و لیست عوامل ارائه‌شده توسط سازمان برنامه‌وبودجه ( که در نرم‌افزار تدکار نیز موجود است) آنالیز آیتم‌ها را انجام داد. همچنین عوامل دفتر فنی، کارفرمایان و مهندسان مشاور نیز بایستی تسلط کافی به بخشنامه‌های آنالیز و اصول و مبانی تجزیه بها داشته باشند تا هم بتوانند قسمت‌هایی از جداول آنالیز موضوع بخشنامه‌های فوق را که بایستی توسط واحد برآورد کننده  مشاور یا دستگاه اجرایی تکمیل شود را تهیه نمایند (این امر به‌راحتی با نرم‌افزار تدکار برای ایشان محقق می‌شود) و هم اینکه در صورت لزوم آنالیزهای ارائه‌شده را بررسی نموده و در خصوص تعیین پیمانکار پروژه تصمیم بگیرند.

آنچه مسلم است این است که سپردن پروژه به پیمانکاری باقیمت درست و مناسب بسیار مهم است زیرا خروجی عدم توجه به این موضوع، تنها پروژه‌های زخمی خواهد بود که توان مالی و روانی و انرژی زیادی را از عوامل پروژه‌ها به هدر خواهد داد.
برای تهیه این پکیج تخصصی آموزشی، میتوانید به صفحه آموزش پیشنهاد قیمت در مناقصات در سایت فنون عمران مراجعه فرمایید و با تهیه این پکیج، از یک سال پشتیبانی آموزشی و فنی رایگان نیز برخودار باشید.
 
 
کد مطلب: 58725
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است