۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

شارژر در قالب موس‌پد

ایتنا - یک شرکت تجاری شارژر بی‌سیم تازه‌ای را در قالب یک موس‌پد روانه بازار کرده که هم می‌توان موس را برروی آن قرار داد و هم می‌توان گوشی همراه را با استفاده از آن شارژ کرد.
شارژر در قالب موس‌پد


رقابت برای تولید لوازم جانبی جذاب رایانه‌ای این روزها وارد مراحل تازه ای شده و یکی از این لوازم که روز به روز محبوب تر می شود، شارژر بی سیم است که حالا در قالب یک موس پد عرضه شده است.

به گزارش ایتنا از مهر، یک شرکت تجاری شارژر بی‌سیم تازه‌ای را در قالب یک موس‌پد روانه بازار کرده که هم می‌توان موس را برروی آن قرار داد و هم می‌توان گوشی همراه را با استفاده از آن شارژ کرد.

موس‌پد شارژر بی‌سیم که توسط یک شرکت هندی تولید شده Pennline Deskmo نام دارد و جنس آن از چرم است. وزن کم و ظرافت و مقاومت بالا از جمله مزایای این شارژر بی‌سیم است. این موس پد می تواند در کنار لپ‌تاپ و به جای تراک‌پد آن مورد استفاده قرار بگیرد.
موس‌پد یادشده به صورت تاشو طراحی شده و یک میدان مغناطیسی در زیر پوسته بیرونی آن، امکان شارژ گوشی را فراهم می‌کند. طراحی تاشو تکیه دادن گوشی به این موس‌پد در زمان شارژ را هم ممکن می‌کند.

شارژر بی‌سیم این موس‌پد از نوع ده واتی است و لذا برای شارژ گوشی به مدت زمان زیادی نیاز ندارد. امکان انجام مکالمه صوتی و ویدئویی نیز در حین انجام شارژ بی‌سیم وجود دارد. قیمت این شارژر بی سیم تنها ۳۱ دلار است که از سایت شرکت سازنده یعنی ویلیام پن قابل خریداری است.
کد مطلب: 58698
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است