۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱
پس از استعفا از دراپ باکس

گیدو ون روسام، خالق زبان برنامه نویسی پایتون بازنشسته شد

ایتنا- گیدو ون روسام که خالق زبان برنامه نویسی پایتون است به صورت رسمی اعلام بازنشستگی کرده و از این پس در جهان فناوری فعالیت رسمی نخواهد داشت.
گیدو ون روسام، خالق زبان برنامه نویسی پایتون بازنشسته شد
گیدو ون روسام که خالق زبان برنامه نویسی پایتون است به صورت رسمی اعلام بازنشستگی کرده و از این پس در جهان فناوری فعالیت رسمی نخواهد داشت.

به گزارش رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی theinquirer، گیدو ون روسام که در طول دوران فعالیت خود اقدامات بسیار ویژه و خاصی را انجام داده بود، پیش از بازنشستگی در شرکت دراپ باکس مشغول به فعالیت بود که برای رسیدن به بازنشستگی از سمت خود در این شرکت استعفا داد.گیدو ون روسام که شش سال اخیر را در شرکت دارپ باکس مشغول به فعالیت بود، یک برنامه نویس بسیار برجسته و توانمند بود که باید نقطه برحسته رزومه کاری او را طراحی یک زبان برنامه نویسی بسیار محبوب به نام پایتون دانست.

او 29 سال پیش برای نخستین بار این زبان برنامه نویسی را ابداع کرد، ولی برای مشاهده رسیدن این زبان برنامه نویسی به محبوبیت، مدت بسیار طولانی در انتظار باقی ماند.

او پیش از رفتن به شرکت دراپ باکس، مدتی طولانی با گوگل همکاری داشت و در طول این مدت بیشتر به تکامل زبان برنامه نویسی پایتون مشغول بود.
با این وجود سرانجام این اسطوره کامپیوتر در سن 63 سالگی اعلام بازنشستگی کرد.
 
کد مطلب: 58665
برچسب ها: پایتون
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای