۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۰
انقلابی در طراحی تلفن‌های همراه

تصاویر جدیدی از تلفن همراه تاشوی جدید موتورولا

ایتنا- شرکت موتورولا رقیب جدیدی را به رقابت محصولات تاشو وارد کرده است که شواهد و تصاویر منتشر شده از این محصول، خبر از انقلالی در طراحی محصولات همراه دارند.
تصاویر جدیدی از تلفن همراه تاشوی جدید موتورولا
شرکت موتورولا رقیب جدیدی را به رقابت محصولات تاشو وارد کرده است که شواهد و تصاویر منتشر شده از این محصول، خبر از انقلالی در طراحی محصولات همراه دارند.

به گزارش ایتنا و به نقل از Theinquirer، این اطلاعات نشان دهنده این هستند که این تلفن همراه هوشمند قرار است ابعادی نسبتا غیرمتعارف داشته باشد و این ظاهر جدید شاید به جدیدترین استاندارد طراحی جهان بدل شود.

این تلفن همراه که نسخه اصلی آن در سال 2004 میلادی روانه بازار شده بود به تدریج به یک محصول کلاسیک بدل شد ولی بازسازی آن با بازسازی و عرضه مجدد محصولات شرکت نوکیا متفاوت خواهد بود و با یک محصول مدرن و نیرومند از نظر مشخصات اجرایی روبرو خواهیم بود.

طراحی این تلفن همراه هوشمند به نحوی است که در شرایط بسته بودن و باز بودن به یک اندازه یادآور محصول کلاسیک خواهد بود ولی در هر دو وضعیت، کاربری ویژه و خاصی برای کاربر در دسترس خواهد بود که این همراه اندرویدی را به یک محصول نیرومند بدل خواهد کرد.

با این وجود و علیرغم تمامی مشخصات ویژه در طراحی موترولا Razr جدید، قیمت آن بسیار عجیب خواهد بود و اخبار منتشر شده نشان دهنده این هستند که شاهد برچسب قیمت 1500 دلاری برای این تلفن همراه خواهیم بود که مسلما بسیاری از افراد را از لیست خریداران احتمالی این مدل حذف خواهد کرد.
کد مطلب: 58664
برچسب ها: موتورولا ریزر
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام