d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - افت ارزش سهام فیس‌بوک پس از انتقاد دادستان‌های آمریکایی
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹

افت ارزش سهام فیس‌بوک پس از انتقاد دادستان‌های آمریکایی

ایتنا - به نظر می‌رسد جدیدترین منتقدان عملکردهای فیس‌بوک دادستان‌های ایالت‌های آمریکا هستند.
افت ارزش سهام فیس‌بوک پس از انتقاد دادستان‌های آمریکایی

پس از آنکه اعلام شد ۴۷ دادستان ایالتی در آمریکا، درباره عملکرد فیس‌بوک در حوزه آنتی تراست تحقیقاتی انجام می‌دهند، ارزش سهام این شرکت کاهش یافت.

به گفته لتیتیا جیمز، دادستان ایالت نیویورک، قرار است ۴۷ دادستان ایالتی آمریکا تحقیقات آنتی تراست (ضدانحصار) درباره فیس‌بوک انجام دهند. این درحالی است که در ماه سپتامبر اعلام شد ۷ ایالت در این تحقیق شرکت می‌کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، دادستان‌های ایالت‌های مختلف از جمله کلورادو، فلوریدا، تنسی و منطقه کلمبیا در کنار ایلینوی، ایندیانا، تگزاس و ویرجینیا درباره فیس‌بوک تحقیقات انجام می‌دهند.

به گفته جیمز تمام ایالت‌هایی که در این تحقیق شرکت می‌کنند نگران امنیت اطلاعات کاربران فیس‌بوک، کاهش گزینه‌های انتخابی مصرف کنندگان و افزایش هزینه‌های تبلیغات هستند. 

او در این باره افزود: ما همچنان به تحقیقات خود ادامه می‌دهیم و از هرگونه ابزاری که در اختیار داشته باشیم برای این منظور استفاده می‌کنیم.

 این در حالی است که  فیس‌بوک درباره تحقیقات آنتی تراست اعلام کرد: ما با دادستانان ایالتی به طورسازنده همکاری می‌کنیم و از هرگونه گفتگو و مذاکره با سیاستگذاران درباره محیط‌های رقابتی استقبال می‌کنیم.

 پس از انتشار این خبر ارزش سهام فیس‌بوک ۳.۹ درصد کاهش یافت.
کد مطلب: 58593
برچسب ها: فیس‌بوک سهام
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام