۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶

محافظ ژله‌ای دردسرساز صفحه نمایش گلکسی S10  !

ایتنا - زنی انگلیسی پس از خرید یک محافظ نمایشگر از سایت«ای-بی» برای موبایل خود متوجه شد هر کسی می‌تواند به اطلاعات دستگاه او دسترسی یابد.
محافظ ژله‌ای دردسرساز صفحه نمایش گلکسی S10  !

یکی از کاربران موبایل سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پس از نصب یک محافظ ژله‌ای روی نمایشگر دستگاه متوجه شد، قفل آن با اثر انگشت هر کسی باز می‌شود و بنابراین اطلاعات او در خطر قرار دارد.

زنی انگلیسی پس از خرید یک محافظ نمایشگر از سایت«ای-بی» برای موبایل خود متوجه شد هر کسی می‌تواند به اطلاعات دستگاه او دسترسی یابد.

به گزارش ایتنا از مهر، لیزا نیسلون ۳۴ ساله یک محافظ ژله‌ای برای مراقبت از نمایشگر موبایل سامسونگ گلکسی S10  خود به قیمت ۲.۷۰پوند خریده بود. او از اثر انگشت شست دست راست خود برای باز کردن قفل دستگاه  استفاده می‌کرد، اما بعد از نصب محافظ، از اثر انگشت دست چپ خود استفاده کرد و در کمال تعجب دید با این وجود قفل دستگاه باز شد.  او متوجه شد هر اثر انگشتی قفل موبایل را باز می‌کند!

این کاربر موبایل در این باره می‌گوید: هرکسی می‌تواند به موبایل دسترسی یابد و با استفاده از اپلیکیشن‌های مالی آن پول جابه‌جا کند. 
این درحالی است که قبلا سامسونگ اعلام کرده بود افراد فقط باید از محافظ نمایشگرهای تایید شده استفاده کنند.

جالب آنکه پس از نصب محافظ ژله‌ای نمایشگر حتی با اثر انگشت همسر او نیز قفل دستگاه باز می شد. این زن از افراد دیگر خواست با اثر انگشت خود قفل دستگاه را باز کنند و همه آنها توانستند قفل را باز کنند. جالب آنکه او متوجه شد محافظ مذکور روی موبایل افراد دیگر نیز همین اختلال را ایجاد می‌کند.

به همین دلیل او اختلال مذکور را به شرکت سامسونگ اطلاع  داده است.در حال حاضر سامسونگ مشغول بررسی این اختلال است. 
کد مطلب: 58488
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام