d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اپلیکیشن‌های وام‌دهی از گوگل پلی حذف می‌شوند
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹

اپلیکیشن‌های وام‌دهی از گوگل پلی حذف می‌شوند

ایتنا - طبق گزارشی جدید، گوگل برای حفاظت از مشتریانش، اپلیکیشن‌های وامدهی فریبکارانه که بهره بازپرداخت آنها ۳۶ درصد یا بالاتر است را در گوگل استور ممنوع کرده است.
اپلیکیشن‌های وام‌دهی از گوگل پلی حذف می‌شوند

گوگل برای مدتی با اپلیکیشن‌های وامدهی مقابله کرد اما اکنون تصمیم گرفته این اپلیکیشن‌ها را در اپ استور خود حذف کند.  
طبق گزارشی جدید اخیرا گوگل اپلیکیشن‌های وامدهی در اپ استور که فریبکارانه هستند و بهره بازپرداخت آنها ۳۶ درصد یا بیشتر است را ممنوع کرده است.

به گزارش ایتنا از مهر، به گفته سخنگوی گوگل سیاست‌های مالی در ماه آگوست اجرایی شده و هدف از آن حفاظت از مشتریان در برابر شرایط سوءاستفاده جویانه است. البته در اپل چنین ممنوعیتی برای اپلیکیشن‌های وامدهی وجود ندارد.

این درحالی است که اپلیکیشن‌های وامدهی از این رویداد چندان خوشحال نیستند. در چنین وضعیتی آنها مجبور هستند نرخ سود وام خود را کاهش دهند یا به طور کامل اپلیکیشن را حذف کنند.
مری جکسون مدیر ارشد اجرایی بنیاد وام دهندگان آنلاین همچنان معتقد است عملکرد این شرکت‌ها مجاز است  و چنین ممنوعیتی به اپراتورهای قانونی وام و همچنین مشتریان وام‌های قانونی آسیب می‌رساند. در این میان تصمیم گوگل سوالاتی درباره آنکه آیا اپراتورهای اپ‌استورها باید اپلیکیشن مدل‌های کسب و کاری که عملکرد غیر اخلاقی دارند اما همچنان قانونی هستند را ممنوع کند یا خیر. 
به نظر می‌رسد شرکت‌های بزرگ فناوری چنان قدرت بزرگی در اختیار دارند تا درباره موفقیت یک حوزه کسب و کاری تصمیم گیری کنند. 
کد مطلب: 58477
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است