۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴

تلفن‌های سامسونگ به‌صورت بی‌سیم به سیستم اندروید اوتو متصل می‌شوند

ایتنا- گزارش‌های به‌دست‌آمده نشان می‌دهند که سری تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی ازاین‌پس می‌توانند به اندروید اوتو بی‌سیم وصل بشوند.
تلفن‌های سامسونگ به‌صورت بی‌سیم به سیستم اندروید اوتو متصل می‌شوند
گزارش‌های به‌ دست‌ آمده نشان می‌دهند که سری تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی از این‌ پس می‌توانند به اندروید اوتو بی‌سیم وصل بشوند.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، همان‌طور که می‌دانید اندروید اوتو تنها با دستگاه‌های پیکسل و نکسوس گوگل کار می‌کند، اما گوگل در حدود یک سال قبل اعلام کرد که این سیستم به‌زودی روی هر تلفن مجهز به اندروید 9.0 و بالاتر کار خواهد کرد، هر چند این وعده تاکنون بنا بدلایلی محقق نشده بود.
 
با این‌ حال یکی از اسناد پشتیبانی گوگل به‌نوعی تغییر پیدا کرده است که شماری از تلفن‌های سامسونگ در اکوسیستم اندروید اوتو را نیز پشتیبانی کند.
 
 
 
تلفن‌های همراه گلکسی کمپانی سامسونگ هم‌اکنون با سیستم اندروید اوتو بی‌سیم سازگار شده‌اند. این تلفن‌ها شامل گلکسی اس 8، اس 8 پلاس، اس 9، اس 9 پلاس، اس 10 و اس 10 پلاس، گلکسی نوت 8، نوت 9، نوت 10 هستند.

بدین ترتیب شما برای استفاده از سیستم عامل اندروید اوتو، نیازمند در اختیار داشتن اندروید 9.0 و بالاتر و نسخه 4.7 نرم‌افزار اندروید اوتو هستید.
 
گفتنی است این قابلیت می‌تواند میزان استفاده از هر دو فناوری را بیشتر کرده و با از بین بردن فرایند حواس پرت کن وصل شدن به سیستم خودرو، امنیت رانندگی را برای کسانی که از این سیستم استفاده می‌کنند افزایش بدهد، که نهایتا موجب ایجاد ایمنی بیشتر می‌گردد.
 
کد مطلب: 58415
برچسب ها: سامسونگ
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است