۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰

جمع‌آوری اطلاعات و شنود شهروندان آمریکایی

ایتنا - وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا مشغول ایجاد مخزنی از اطلاعات بیومتریک افراد است که جزئیات ریزی مانند هرگونه زخم، تاتو و حتی صوت افراد را نیز ذخیره می‌کند.
جمع‌آوری اطلاعات و شنود شهروندان آمریکایی


وزارت امنیت میهن ایالات متحده آمریکا مشغول ایجاد مخزن های جدید از اطلاعات بیومتریک است که افراد را براساس زخم‌ها، تاتو، دی‌ان‌ای، علائم فیزیکی و حتی صدایشان شناسایی می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، «پاتریک نمت» مدیر بخش عملیات‌های شناسایی هویت در سازمان مدیریت هویت بیومتریک این وزارتخانه در مصاحبه‌ای جدید درباره این سیستم توضیحاتی داده است.
در حال حاضر وزارت امنیت میهن این کشور مشغول بررسی‌های لازم برای این سیستم است که به طور مخفف HARTنام گرفته است. این سیستم جایگزین مخزن اطلاعات بیومتریک قدیمی می‌شود که در اصل فقط برای ذخیره سازی اثر انگشت‌ها ایجاد شده بود.

نمت در این باره می‌گوید: هنگامیکه سیستم HART تکمیل شود فعالیت‌های ما نیز بهتر سریع‌تر و با دقت بیشتری انجام می‌شود.
سیستم فعلی این سازمان در سال ۱۹۹۴ ایجاد شده و هم اکنون اطلاعات بیومتریک ۲۵۰ میلیون نفر در آن ذخیره شده است. البته این اطلاعات شامل اثر انگشت، صورت و اسکن قرنیه است.اما سیستم جدید اطلاعات بیومتریک بیشتری را در خود حفظ می‌کند. 

در کنار این موارد HART  می‌تواند جستجو براساس چند عامل را سریع‌تر انجام دهد. علاوه بر آن جستجوهای ترکیبی از هرگونه اطلاعات بیومتریک شانس شناسایی فرد را بیشتر می کند.
طبق اطلاعات موجود سیستم HART روی خدمت ابر GoveCloud آمازون ذخیره می‌شود.
کد مطلب: 58408
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
France
از اینکه نه تنها از امثال امریقا بدآموزی نکرده، بلکه از کارهای خوبِ دیگران الگو میگرید، متشکریم
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام