۰
plusresetminus
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱

سهل‌انگاری اطلاعات کاربران بازی فیفا 20 را افشا کرد!

ایتنا - در شرایطی که ثبت نام برای دسترسی به بازی ویدئویی جدید فیفا 20 توسط شرکت آمریکایی سازنده آن آغاز شده، این اطلاعات به علت بی‌دقتی این شرکت در دسترس همگان قرار گرفته است.
سهل‌انگاری اطلاعات کاربران بازی فیفا 20 را افشا کرد!


در شرایطی که ثبت نام برای دسترسی به بازی ویدئویی جدید فیفا 20 توسط شرکت آمریکایی سازنده آن آغاز شده، این اطلاعات به علت بی‌دقتی این شرکت در دسترس همگان قرار گرفته است.

به گزارش ایتنا از فارس، ثبت نام کاربران علاقمند به اجرای جهانی بازی فیفا 20 از روز گذشته آغاز شده ولی مدت کوتاهی بعد از آغاز فرایند ثبت نام مشخص شد که اطلاعات شخصی افراد ثبت نام کننده شامل اسامی کاربری، تاریخ تولد و نشانی ایمیل این افراد برای همگان در دسترس بوده و قابل مشاهده است.

در شرایطی که شرکت EA قبلا نیز به علت بی‌دقتی‌های امنیتی مشکلاتی را برای کاربران خود ایجاد کرده بود، اهمال جدید آن مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.
این مشکل تمامی کاربران ثبت نام کننده برای استفاده از این بازی را در تمامی سطوح مانند حرفه‌ای، عادی و غیره در بر می‌گیرد. به دنبال مشخص شدن این اشکال شرکت EA سی دقیقه بعد از آغاز فرایند ثبت نام آن را حذف کرد تا اطلاعات خصوصی کاربران قابل مشاهده نباشد.

این مشکل برای 1600 کاربری که برای ثبت‌نام در بازی فیفا 20 اقدام کردند، به وجود آمد، به گفته یکی از ثبت نام کنندگان در زمان کلیک بر روی لینک تایید ثبت نام اطلاعات ثبت نام کنندگان دیگر در معرض دید قرار می‌گیرد و این میزان بی‌دقتی غیرقابل باور است.
کد مطلب: 58399
برچسب ها: بازی فیفا
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است