۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹

قابلیت «تخریب‌خودکار» به واتس‌اپ آمد

ایتنا - این ویژگی در حال حاضر تنها به گروه‌ها محدود شده و در گفتگوهای خصوصی خبری از آن نیست. همچنین این ویژگی در حال حاضر قابل محدود شدن به شخص یا پیام خاصی نیست و با فعال کردن آن همه پیام‌های ارسال شده در آن بازه زمانی توسط سایر افراد نیز حذف خواهند شد.
قابلیت «تخریب‌خودکار» به واتس‌اپ آمد


واتس‌اپ در ادامه روند الگوبرداری از قابلیت‌های کاربردی سایر پیام‌رسان‌های موفق این‌بار امکان ارسال پیام‌هایی زمان‌دار با قابلیت تخریب‌خودکار را وارد نسخه بتا و مرحله آزمایشی کرده است.

به گزارش ایتنا از تابناک، کاربران سایت WABetainfo به‌تازگی این قابلیت را در نسخه 2.19.275 پیام‌رسان واتس‌اپ پیدا کرده‌اند. این قابلیت در مراحل اولیه توسعه به سر می‌برد و هنوز آنطور که باید و شاید کاربردی نشده است. با این حال امکان ارسال پیام‌هایی را در اختیار کاربران می‌گذارد که 5 ثانیه یا 1 ساعت پس از تماشا، به طور خودکار حذف می‌شوند.

متاسفانه این ویژگی در حال حاضر تنها به گروه‌ها محدود شده و در گفتگوهای خصوصی خبری از آن نیست. همچنین این ویژگی در حال حاضر قابل محدود شدن به شخص یا پیام خاصی نیست و با فعال کردن آن همه پیام‌های ارسال شده در آن بازه زمانی توسط سایر افراد نیز حذف خواهند شد. البته انتظار می‌رود این مشکل در آینده برطرف شود.

از دیگر ویژگی‌هایی که به احتمال زیاد در آینده شاهد آن خواهیم بود می‌توان به اضافه شدن بازه‌های زمانی مناسب‌تر اشاره کرد. در واقع دو انتخاب 5 ثانیه و 1 ساعت، گزینه‌های چندان کاملی نیستند و در بروزرسانی‌های بعدی شاهد اضافه شدن بازه‌های زمانی دیگری نیز به این بخش خواهیم بود.

هنوز مشخص نیست چه زمانی پای این ویژگی به نسخه اصلی واتس‌اپ اضافه خواهد شد. اما حداقل می‌دانیم که واتس‌اپ قابلیتی با عملکرد مشابه سکرت چت‌های تلگرام را در اختیار کاربران قرار خواهد گذاشت تا یک قدم به برابری پیام روسی نزدیک‌تر شود.
کد مطلب: 58368
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است