۰
plusresetminus
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۲

فیلتر توییتر برای پیام‌های مشکوک و ناخواسته

ایتنا - توئیتر با ارائه یک ویژگی جدید فیلترهایی برای پیام‌های خصوصی در پلتفرم خود فراهم می‌کند. این ویژگی پیام‌های ناخواسته یا مشکوک را در یک فولدر ذخیره می‌کند.
فیلتر توییتر برای پیام‌های مشکوک و ناخواسته

توئیتر با ارائه یک ویژگی جدید فیلترهایی برای پیام‌های خصوصی در پلتفرم خود فراهم می‌کند. این ویژگی پیام‌های ناخواسته یا مشکوک را در یک فولدر ذخیره می‌کند.

به گزارش ایتنا از مهر، توئیتر تصمیم دارد به سرعت برنامه خود برای فیلترکردن پیام های خصوصی (Direct messages) را اجرایی کند. در همین راستا این شبکه اجتماعی مشغول فراهم کردن فیلترهایی برای کاربران دستگاه های اندروید، iOSو همچنین وب است.

از آنجا که این تست در حال اجرا است، شیوه کارکرد فیلترها نیز مشخص است. اگر مشخص شود لحن پیامی مشکوک است یا احتمالا پیام ناخواسته (Spam) باشد، در یک فولد جداگانه به نام « پیام های اضافی» قرار می‌گیرد.  

فقط اگر فرد به طور مشخص روی این فولدر کلیک کند می‌تواند پیام ها را ببیند. بنابراین لازم نیست کاربر توئیتر پیام های خصوصی ناراحت کننده را تحمل کند.
 گسترش اقدامات امنیتی توئیتر بخشی از تلاش گسترده این شرکت برای کاهش آزار و اذیت در این پلتفرم اجتماعی است. البته این اقدام  سبب نمی شود  متخلفین از قوانین توئیتر ( مانند افرادی که در پیام های خصوصی دیگران را تهدید می کنند) از فعالیت خود دست بکشند. 
کد مطلب: 58349
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام