۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰

نرم‌افزار موسیقی یوتیوب به نرم‌افزار پیش‌فرض اندروید 10 بدل خواهد شد

ایتنا- گوگل تصمیم گرفته است که نرم‌افزار یوتیوب موزیک را به‌جای گوگل پلی موزیک به‌صورت پیش‌فرض روی تمامی دستگاه‌های اندروید 10 نصب کند.
نرم‌افزار موسیقی یوتیوب به نرم‌افزار پیش‌فرض اندروید 10 بدل خواهد شد
گوگل تصمیم گرفته است که نرم‌افزار یوتیوب موزیک را به‌جای گوگل پلی موزیک به‌صورت پیش‌فرض روی تمامی دستگاه‌های اندروید 10 نصب کند.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، نرم‌افزار یوتیوب موزیک به‌جای گوگل پلی موزیک به‌عنوان نرم‌افزار موسیقی رسمی اندروید عرضه خواهد شد.
گوگل در این رابطه اعلام کرده است که نرم‌افزار یوتیوب موزیک به‌صورت پیش‌فرض روی تمامی دستگاه‌های مجهز به اندروید 10 و اندروید 9 پای عرضه خواهد شد.
 
 
 
البته شواهد به‌ دست‌ آمده حاکی از آن هستند که این اقدام گوگل قدمی جدید در راستای مرگ قریب‌الوقوع نرم‌افزار گوگل پلی موزیک است.

پیش‌ از این و در ماه آوریل نیز گوگل بخش آرتیست هاب این نرم‌افزار که به هنرمندان مستقل اجازه می‌داد موسیقی‌شان را برای استریم روی گوگل پلی موزیک آپلود کنند را حذف کرد.
در ایمیلی که این کمپانی به هنرمندان ارسال کرده است آمده است که حذف این بخش به دلیل یوتیوب موزیک بوده است و از آنها درخواست شده است که به دسته هنرمندان یوتیوب بپیوندند.
 
البته این تصمیم گوگل برای طرفداران گوگل پلی موزیک بسیار سنگین است و اگرچه یوتیوب موزیک در ماه‌های گذشته پیشرفت‌های زیادی داشته است اما هنوز نتوانسته قدرتمندی گوگل پلی موزیک بشود.
برای مثال، در ابتدای هفته جاری بود که گوگل قابلیتی مشابه با Discover Weekly را برای یوتیوب موزیک عرضه کرد.
 
کد مطلب: 58311
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام